Další skvělý výsledek: 1,5 milionu zafinancováno během pár hodin!

[object Object]

V páteční podvečer se nám podařilo zkompletovat veškeré podklady, smlouvy i analýzu k úvěrové poptávce od společnosti Andanas Trans s.r.o. a i když to obvykle neděláme, padlo rozhodnutí spustit tuto investici už následující den.
Není to úplně tradiční čas pro zveřejnění nové investice na finGOODu, ale parametry této investiční příležitosti byly natolik lákavé, že jsme prostě nepochybovali – solidní zajištění a přehledné hospodaření v kombinaci s dvojciferným zúročením kapitálu nenechává většinu investorů chladnými!

Ukázalo se, že ani deštivé sobotní dopoledne nezabránilo skvělému startu a už po několika minutách svítilo na “počítadle” 20 % z cílové částky 1,5 mil. Kč. Během necelých 6 hodin byla pak celá částka zafinancována a to považujeme (i po rekordním milionu za 6 minut v předešlé investici) za naprosto famózní výsledek!

Ukazují se tím dvě velmi důležité věci: V první řadě, že investorská základna platformy finGOOD v posledních měsících roste a sílí. A zadruhé, že po koronavirové nejistotě a pomalejším létě se i investiční apetit vrací do zaběhlých kolejí.

Ptáte se, proč to je skvělá zpráva nejen pro nás ve finGOODu, ale i pro vás – investory? Dovolte mi to objasnit!
Díky silnější investorské databázi dokážeme být firmám spolehlivým partnerem v oblasti financování, které zajistíme v co nejkratší možné době. Naše cíle nejsou menší, než být v očích podnikatelů rovnocennou volbou oproti bankovnímu financování. Chceme se co největší možnou mírou podílet na tom, aby investiční P2B crowdfunding v Česku nebyl alternativní volbou, ale volbou, se kterou podnikatelé zařadí na přední příčky, pokud budou pro rozvoj svého podnikání potřebovat čerstvý a flexibilní kapitál.
I díky velmi rychlému odfinancování posledních úvěrových poptávek se našemu obchodnímu týmu daří oslovovat a získávat mnohem více investičně zajímavých a solidních, rostoucích firem, které vám již velmi brzy budeme moci představit.

Výhody? Čím více investičních příležitostí představíme, tím více si budete moci vybírat a diverzifikovat tak své portfolio. A hlavně se nyní dostáváme i k projektům, které pro finGOOD dříve byly až moc velké sousto!

Tomuto posunu vděčíme hlavně naší investorské základně, která nám projevuje důvěru, a proto je stále naprostou prioritou důsledná analýza všech projektů a otevřená komunikace.

Těším se, až vám budeme moci představit všechny novinky, na kterých právě pracujeme!

Vít Hutař
CMO, finGOOD.cz