Investiční aplikace od finGOOD – snazší krok k Vašim investicím

[object Object]

Máme obrovskou radost, že Vám můžeme představit historicky první crowdfundingovou investiční aplikaci. Už nyní můžeme prozradit, že se máte se opravdu na co těšit! Pojďme si naši aplikaci společně představit.

Po úspěšném uvedení Finkulačky, která si našla pevné místo v telefonech většiny našich investorů, se naše IT oddělení směle vrhlo do vývoje vlastní investiční aplikace. 

Hlavním důvodem pro její vytvoření bylo především zvýšení komfortu našich investorů a usnadnění celého investičního procesu. Michal Weiser, CTO finGOODu, který měl její vývoj na starost aplikace shrnul situaci následovně: „Chceme našim investorům nabídnout nástroj, díky kterému bude investování stejně jednoduché jako nákup v e-shopu.“

Vývoj aplikace se drobně pozdržel, ale z dobrého důvodu. IT tým totiž pracoval na nové, a ještě bezpečnější verzi přihlašování do investorského profilu. Po těchto drobných “porodních bolestech” nám již nic nebrání vypustit aplikaci do světa.

FinGOOD aplikace a její výhody

Aplikace je dostupná jak pro iOS, tak i Android a díky ní se investování stane ještě snadnější než doposud.

Již několikrát se stalo, že jsme zveřejnili novou investiční nabídku, která byla svými parametry natolik lákavá, že se zafinancovala v řádu hodin. Mnoho investorů pak litovalo, že si mail o spuštění nové investice nepřečetli dříve. Tenhle problém s naší novou aplikací zcela odpadá. Díky chytrým notifikacím se investoři o nové investici dozví ve stejném momentu, v jakém bude spuštěna. 

Nová registrace? Žádný problém

K masivnímu posunu dojde také u nových registrací. Ta půjde vyřídit během pár chvil ze samotného telefonu. Odpadne tak občas složité nahrávání osobních dokladů, které nahradí jednoduché vyfocení pomocí fotoaparátu.

Výhody investiční aplikace v kostce:

  • okamžité notifikace o spuštění aukce
  • přehlednější dashboard
  • efektivnější komunikace 
  • snadnější registrace
  • moderní a progresivní způsob investování

Všechny výhody vám shrnul Michal, který stál za celým vývojem aplikace.

Stáhněte si aplikaci a investování do zavedených českých firem bude hračka.