FairTrade Reality, s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
7 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 834 000 Kč / 2 500 000 Kč
Zainvestováno 2 834 000 Kč / 2 500 000 Kč
Podílí se 87 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Hlaváčkovo náměstí 217/3 27401 Slaný

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti FairTrade Reality, s.r.o.

Příběh

Za společností FairTrade Reality stojí pánové Dominik Ondrůšek a Stanislav Chvapil, kteří se pohybují již několik let ve světě nemovitostí. Hlavní činností společnosti jsou především aktivity v oblasti realit, a to od realitního zprostředkování až po pronájem nemovitostí.
I díky tomu dokáží vytipovat nemovitosti s obrovským potenciálem.To je případ i této investiční příležitosti.

Jaký bude průběh projektu?
Jedná se o přesně nalajnovaný projekt, který v sobě nese zkušenosti obou majitelů a jejich jasný rukopis. Společnost má v plánu zakoupit nemovitost v obci Břešťany, která následně projde celkovou rekonstrukcí. Zajímavější pohled na celý projekt je v řeči čísel. Současné tržní hodnota nakupované nemovitosti činí dle odhadu 3,3 milionu korun.
A díky pečlivě naplánované celkové rekonstrukcí se její tržní hodnota téměř zdvojnásobí a dle znaleckého odahu vzroste cena na 6,4 milionu korun.

Protože jsou pánové Ondrůšek a Chvapil mistry svého řemesla, tak na tento dům již mají kupce, kterému nemovitost zrekonstruují dle jeho přání a požadavků tzv. na klíč.
Tato investiční příležitost nabízí výbornou kombinaci parametrů. Těšit se můžete na 8% zhodnocení a dobu splatnosti jen 7 měsíců. Navíc je celý projekt skvěle zajištěn, a to samotnou nemovitostí, jejíž hodnota dosahuje 75 % LTV (po načerpání úvěru prostřednictvím naší platformy).

Investice do developerských projektů jsou mezi investory naší platformy velmi oblíbené kvůli solidnímu zajištění i stabilnímu odvětví. Když k tomu přičteme fakt, že FairTrade Reality má přesně narýsovaný projekt, který nabízí nadstandardní zajištění v kombinaci s velmi krátkou dobou splatnosti a výborným zhodnocením, tak nám z této rovnice vyjde investice, která by neměla chybět v žádném investičním portfoliu.