J&V Investments s.r.o.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
22 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 8 665 400 Kč / 8 600 000 Kč
Zainvestováno 8 665 400 Kč / 8 600 000 Kč Podílí se 257 investorů

Základní informace

  • Češkova 1738/ 53002 Pardubice

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti J&V Investments s.r.o.

Příběh

Známého rčení “Neměň, co funguje” se pevně drží Ing. Jan Vaculka se svou společností J&V Investments s.r.o., která se soustředí na vyhledávání nemovitostí s vysokým potenciálem, jejich rekonstrukcemi a následným pronájmem nebo prodejem.

V současné době je nemovitostní portfolio pana Vaculky složeno z 34 bytových i nebytových prostor, které úspěšně pronajímá.
Několik z nich vzešlo i z investic, které realizoval pomocí financí získaných od investorů platformy finGOOD v minulém roce. Portfolio generuje dle doložených a prověřených nájemních smluv 310 000 Kč měsíčně, a to při splátkách čerpaných úvěrů ve výši 143 000 Kč.
Své úvěry průběžně spolehlivě splácí a nyní se chystá na další velmi zajímavý projekt, po jehož realizaci portfolio vzroste o dalších 20 bytových a nebytových jednotek, které vygenerují dalších cca. 154 000 Kč měsíčně.
Pro veškeré ekonomické podrobnosti doporučujeme nahlednout do přiložených dokumentů (pro přihlášené).

Podrobnosti o plánovaném záměru
Spol. J&V Investments má v merku 4 lukrativní nemovitosti a nákup prvních 2 bude financován touto úvěrovou tranší ve výši 8,6 mil. Kč.
Jedná se o nemovitost v ul. Na Pískách v Děčíně s kupní cenou 3,65 mil. Kč (odhad 3,7 mil. Kč) a o nemovitost v ulici Železničářská v Ústí n. Labem s kupní i odhadní cenou 4,9 mil. Kč.
Zmíněné nemovitosti budou zastaveny ve prospěch finGOODu za účelem zajištění poskytnutého úvěru, který bude dále dozajištěn nemovitostí v hodnotě 6 mil. Kč. LTV tak ve finále bude dosahovat velmi příznivých 81 %.

Kdo je Jan Vaculka?
Perspektivní, mladý a zároveň zkušený podnikatel a realitní investor, který je důkazem toho, že komu se nelení, tomu se zelení. Svou cestu si vyšlapal sám, resp. se svým týmem kvalitních řemeslníků a na své začátky vzpomíná takto:

“Rodičům dodnes vděčím za (z dnešního pohledu spíše symbolickou) pomoc, když jsem získal 150 tisíc korun ze stavebního spoření. To by ale nestačilo - pečlivě jsem zvažoval, jak s těmito penězi naložit a samozřejmě jsem také přiložil ruku k dílu. Podařilo se mi vydělat zajímavou částku během studií v USA a pak následnou prací v Praze pro zahraniční konzultantskou společnost. To už byl solidní základ pro prvotní vstup do světa nájemních realit.”
Je obdivuhodné, jak jeho portfolio od té doby vyrostlo.

Závěrem je vhodné podotknout, že profesionalitu, odhodlanost a odpovědnost pana Vaculky opakovaně investorům dokazuje jeho platební morálka vůči věřitelům; doposud nedošlo k žádnému zpoždění splátek.

Podtrženo, sečteno, máme tu investiční příležitost do projektu, který investorům nabízí plné zajištění (finální LTV 81 %), nadstandardní zhodnocení 9 % p.a. na 22 měsíců.