Car Service Partner s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
3 měsíce
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 12 654 000 Kč / 10 000 000 Kč
Zainvestováno 12 654 000 Kč / 10 000 000 Kč
Podílí se 136 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Na poříčí 1071/17 11000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Car Service Partner s.r.o.

Příběh

Po delší době tu máme opět investiční příležitost do společnosti Car Service Partner (dále i jako „CSP“), která se již od roku 2017 zabývá chytrou zástavou vozidel. Ta majiteli zastaveného vozu nabízí potřebnou finanční hotovost a současně umožní vozidlo užívat i po dobu trvání zástavy.
Tato investiční příležitost je exkluzivní nejen zhodnocením 12 % p.a. ve velmi krátkém časovém horizontu, ale i LTV úvěru ve výši 50 %!

Než se pustíme do detailního představení byznysu a čísel společnosti, považujeme za nezbytné zmínit, že se jedná o sesterskou společnost Fingood s.r.o.
Car Service Partner ale prošlo naprosto totožným a nezaujatým hodnocením rizik jako ostatní investiční příležitosti, které vám přinášíme.
Doporučujeme prohlédnout přiložené dokumenty a přílohy (pro přihlášené)

CSP nabízí své služby v ČR prostřednictvím webu www.cash4car.cz, ale působí úspěšně již i na Slovensku, Maďarsku a v Polsku. V současnosti chystá expanzi do dalších pečlivě vybraných států EU.
Společnost zažila opravdu silný růst a za rok 2021 ztrojnásobila tržby. Provozní výsledek hospodaření činí více než 24 mil. Kč, zisk před zdaněním pak přes 18 mil. Kč!
Portfolio v současnosti čítá více než 1000 zastavených vozidel.

Další expanze společnosti a silná poptávka s sebou nese také potřebu kapitálu, který CSP hodlá využít ke krátkodobému profinancování dalších vozidel. Nedostatečná flexibilita bankovního financování nestačí současnému růstu, proto společnost volí rychlejší cestu ve formě crowdfundingu.

Velmi solidní výsledky společnosti a kvalitní management jsou zárukou, že společnost je na skvělé cestě k dalšímu růstu a s využitím krátkodobého úvěru dokáže uspokojit nadbytek poptávky, kterou by jinak musela krotit.

Díky tomu investoři na platformě finGOOD zhodnotí své finance během pouhých 3 měsíců, po kterých bude následovat čerpání přislíbené další tranše revolvingového bankovního úvěru.

Cílová částka úvěru bude navíc zajištěna portfoliem movitého majetku v dvojnásobné hodnotě, tedy 20 mil. Kč.