Crane Rental s.r.o.

Výnos
8.5 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 684 300 Kč / 2 500 000 Kč
Zainvestováno 2 684 300 Kč / 2 500 000 Kč
Podílí se 144 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Kurzova 2222/16 15500 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Crane Rental s.r.o.

Příběh

“Známá firma” dalo by se říci v případě spol. Crane Rental (dále i “CR”). A to v tom nejlepším slova smyslu!
Investoři na platformě finGOOD úspěšně zafinancovali již 4 předchozí tranše, byznys společnosti neustále roste a Crane Rental splácí své závazky jak pověstné švýcarské hodinky.

A ani tentokrát nečekejte žádnou byznysovou otočku nebo vstup do neprobádaných vod. Crane Rental se zkrátka řídí pravidlem “neopravuj, co funguje” a soustředí se na to, co v doslovném překladu prozrazuje název společnosti: půjčuje jeřáby.

Připomeňme si, že za finance získané od investorů prostřednictvím platformy finGOOD pořídila společnost postupně již 6 jeřábů, pro které měla okamžitě zajištěný odbyt ve formě dlouhodobého pronájmu ze strany stavebních společností.

Z prostředků získaných v 5. tranši CR profinancuje nákup dalšího jeřábu a stejně jako v minulosti platí, že i tento stroj se rovnou pustí do práce a poputuje k zákazníkům do dlouhodobého pronájmu.
Zmíněný jeřáb opět poslouží jako plné zajištění poskytnutého financování.

Velkou přidanou hodnotu u CR vnímáme v tom, že byznys společnosti je tažen reálnou tržní poptávkou. Ze své podstaty jsou jeřáby využívány u projektů větších rozměrů, což je specifický obor, ve kterém nedochází k výraznějším výkyvům poptávky po zapůjčované technice.
Stavební projekty jsou plánovány dlouho dopředu, což umožňuje CR dobře plánovat nákupy strojů, jejich pronájmy a v době dnešní stavební horečky zaručuje i solidní cash flow.

Rozhodně nevynechejte velmi zajímavý a informacemi nabitý videorozhovor se spolumajitelem společnosti panem Petrem Halvou na našem blogu >>

Ekonomické výsledky společnosti za první pololetí 2021 předčily očekávání a veškeré detaily se opět dočtete v přiložených dokumentech (pro přihlášené).
Výborné zúročení 8,5 % p.a. však reflektuje aktuální míru angažovanosti investorů platformy finGOOD (ve 4 předchozích tranších).