LAPROD A.K., s.r.o.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 362 500 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 2 362 500 Kč / 2 000 000 Kč Podílí se 143 investorů

Základní informace

  • Husova tř. 498/70 37005 České Budějovice

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti LAPROD A.K., s.r.o.

Příběh

Jméno společnosti LAPROD A.K. není našim investorům neznámé. Do této společnosti již  měli možnost investovat v březnu loňského roku. To, že naši investoři poznají výbornou investiční nabídku se ukázalo během 15 minut, kdy se tato investiční příležitost zafinancovala.

V čele společnosti LAPROD A.K., s.r.o. stojí paní Helena Lišková. Ta se do potravinářského byznysu, konkrétně do výroby kvalitních, chuťově i pohledově výborných chlebíčků a lahůdek, pustila již v roce 1997.


A vyplatilo se. Během bezmála čtvrt století se její společnost LAPROD A.K., s.r.o. (dále i jako “Laprod”) vypracovala na pozici dodavatele velkoobchodních odběratelů, mezi kterými nalezneme Globus ČR nebo Makro České Budějovice. Mimo to také provozuje 2 vlastní firemní prodejny v centru Českých Budějovic a poskytuje cateringové služby.


V loňském roce se právě díky investici na finGOODu podařilo Laprodu rozjet úspěšný a unikátní e-shop (https://www.kralovstvichlebicku.cz), který obsluhuje klienty společnosti pohodlně a online. Souběžně s ním vznikla také kamenná prodejna Království chlebíčků, která zároveň slouží jako výdejna tohoto e-shopu.


Celému byznysu se skvěle daří, a proto se paní Lišková rozhodla otevřít svoji další, v řadě již třetí prodejnu. Právě na nákup technologie a její rekonstrukci využije peníze získané prostřednictvím finGOOD. Část peněz také poslouží k dovybavení stávající výrobny, díky čemuž se zvýší kapacita celého e-shopu. Výrazný krok k ušetření nákladů udělala společnost instalací solární elektrárny s bateriovým uložištěm, kterou v letošním roce dokončí a dojde tak ke snížení nákladů na energie a tím i celý provoz.

Výsledky společnosti jsou dlouhodobě stabilní a obrat se mnoho let drží nad 10 mil. Kč a v roce 2019 dosáhla společnost obratu dokonce 13 mil. Kč. Rok 2020 byl zkouškou téměř pro všechny podnikatele (vyjma několika oblastí), ale Laprodu se podařilo udržet obrat na 11,6 mil. Kč. K poklesu odbytu došlo z pochopitelných důvodů převážně v oblasti cateringu.


Co je klíčem k dlouhodobému a stabilnímu úspěchu této společnosti?
K tomu paní Lišková říká: “Dlouhodobě směřujeme ke kvalitě. Nejsme průmyslovou továrnou na lahůdky, pečlivě si vybíráme zejména malé lokální dodavatele a využíváme jejich kvalitní a prověřené suroviny. Jako jedni z mála výrobců v tomto segmentu můžeme s čistým svědomím říct, že do našich výrobků nepřidáváme žádné konzervanty a neprodlužujeme uměle trvanlivost čerstvých výrobků.” A na to dnes zákazníci slyší možná víc než kdy dříve.
Smlsněte si na této skvělé investiční nabídce, která je výborně okořeněná kombinací anuitního splácení s 9% zhodnocením!