Skayo Capital s.r.o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
18 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 8 940 200 Kč / 8 000 000 Kč
Zainvestováno 8 940 200 Kč / 8 000 000 Kč Podílí se 312 investorů

Základní informace

  • Zborovská 54/54, Malá Strana 15000 Praha 5

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Skayo Capital s.r.o.

Příběh

Společnosti Skayo Capital s.r.o. se pohybuje na trhu nemovitostí od roku 2019, a to velice úspěšně. Svědčí o tom fakt, že během této krátké doby dokázala vykoupit více než 100 nemovitostí a podílů na nemovitostech.

Společnost aplikuje jednoduchý, ale osvědčený byznysový model. Své aktivity zaměřuje především na neobývané nebo jakkoliv zanedbané nemovitosti. Zároveň se také specializuje na problémové nemovitosti z podstaty jejich vlastnické struktury, zatížení exekucí, zástavou nebo dědickým řízením. Tyto nemovitosti nejprve zakoupí, poté vyklidí a komplexně zrekonstruuje. V tomto novém „kabátku” je následně uvede na realitní trh, kde již dlouhou dobu panuje převis poptávky nad nabídkou.

Skayo Capital si vybírá nemovitosti v malých městech, kde je poptávka po poměrně levném a zároveň kvalitním bydlení obrovská. Do karet společnosti hraje také fakt, že právě nemovitostní trh zaznamenal v tomto segmentu extrémní nárůst a i do budoucna má obrovský potenciál.

Jak takové přestavby vypadají si můžete prohlédnout přímo na stránkách společnosti, kde uvidíte dechberoucí přestavby a rekonstrukce. Prohlédnout si přestavby nemovitostí >>


Řeč čísel
Že se tomuto jasnému byznysovému modelu skvěle daří dokazuje výsledek hospodaření před zdaněním, který ukazuje na velmi zdravou ekonomiku společnosti a zaznamenal enormní nárůst na hodnotu 11,6 milionu korun.

Prostředky získané prostřednictvím finGOOD využije společnost na další z řady úspěšných rekonstrukcí.

Jaké jistoty nabízíme

Celý úvěr bude zajištěn zástavou těchto nemovitostí:

  • rodinný dům v obci Roupov s tržní hodnotou 2,9 mil. korun (LV 259, kat. území Roupov)
  • rodinný dům v obci Hamr s tržní hodnotou 4,5 mil. korun (LV 243, kat. území Hamr u   Litvínova)
  • ¾ podíl rodinného domu v obci Řehlovice s tržní hodnotou 3,3 mil. korun (LV 152, kat.   území Řehlovice)

Celková výše LTV tak činí 81 %, což dělá z této investice výborně zajištěnou investiční příležitost.

Tato investice tak nabízí parametry, které se jen tak nevidí: 10 % výnos pro investory, výborné zajištění a dobu splatnosti jen 18 měsíců.