Slezskomoravská developerská s.r.o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 901 500 Kč / 2 400 000 Kč
Zainvestováno 2 901 500 Kč / 2 400 000 Kč
Podílí se 107 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Příkrá 396/13 72528 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Slezskomoravská developerská s.r.o.

Příběh

Jméno Slezskomoravská developerská není investorům finGOOD neznámé. Jen namátkou můžeme vyjmenovat projekty výstavby 14 moderních řadových a 25 rodinných domů v oblasti města Bohumín. Právě první etapu tohoto zajímavého a lukrativního developerského projektu ve výši 13 mil. Kč pomohli investoři platformy finGOOD zafinancovat.

V čele společnosti Slezskomoravská developerská stojí pan Marek Skubida, který projevil výbornou intuici a talent pro vyhledávání atraktivních developerských příležitostí. Toto pravidlo platí také pro tuto investici, protože i tento developerský záměr patří mezi ty, které můžeme označit jako “majstrštyk”. Pojďme si celý projekt představit detailněji.


Pan Skubida se svým zkušeným týmem má v plánu zakoupit pozemky v obci Orlová.  Konkrétně se jedná o 4 386 m2 pozemků. Jejich odhadní cena byla stanovena znalcem na 5,5 milionů korun. Společnost se po jejich zakoupení bude držet svého osvědčeného postupu, kdy pozemky zasíťuje a zvedne tím jejich hodnotu na 8,6 milionů korun. Ty budou zároveň sloužit jako zástava této investice. K tomu bude celý projekt ještě dozajištěn zástavou nemovitosti. Díky tomu bude LTV činit 80 % a po dokončení stavebních prací poklesne na 63 %. LTV bude v čase klesat nejen díky příkladnému splácení, ale i díky růstu cen stavebních pozemků.


Pro veškeré podrobnosti doporučujeme prohlédnout přiložené analýzy (pro přihlášené).


Jakou filozofii společnost Slezskomoravská developerská ve svém oboru vyznává a proč v mnoha věcech předběhla developerské giganty typu Skanska, si můžete připomenout v rozhovoru s Pavlem Glincem, CFO této společnosti. Podívat se na rozhovor >>


Společnost Slezskomoravská developerská patří k našim dlouhodobým partnerům, kteří se pyšní naprosto příkladnou platební morálkou, což je pro nás vždy jeden z mnoha stěžejních indikátorů pro další vzájemnou spolupráci.


Tato investiční příležitost je tak ideální pro všechny milovníky přehledných a logicky poskládaných realitních a developerských obchodů, která při plném zajištění nemovitostí vynese investorům skvělý 10 % p.a. během 12 měsíců.


Poplatky vybrané v průběhu této investice poputují na sbírku #ZaUkrajinu. Tuto sbírku organizuje spolek Ukrajinská tradice v České republice z.s. Více informací