BYDLENÍ Fulnek s.r.o.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
18 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 654 200 Kč / 2 300 000 Kč
Zainvestováno 2 654 200 Kč / 2 300 000 Kč Podílí se 155 investorů

Základní informace

  • Úžická 32/ 25070 Odolena Voda

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti BYDLENÍ Fulnek s.r.o.

Příběh

Společnost Vci není investorům finGOOD neznámá. Do investičních příležitostí pod hlavičkou této společnosti investovalo již přes 700. Připraveny pro ně byly projekty, které nabídly investorsky tolik vyhledávanou kombinaci výborného zhodnocení a plného zajištění projektu.

Vci pokračuje v  dlouhodobém záměru provozovat v oblasti Fulnecka soubor nemovitostí s nájemním bydlením. Tento záměr jasně podporuje vysoká poptávka po kvalitním bydlení v dané lokalitě.

Do tohoto konceptu zapadá také další projekt - BYDLENÍ Fulnek. Společnost má v plánu zakoupit rodinný dům. I zde aplikuje svůj osvědčený recept, kdy v první fázi dojde ke koupi nemovitosti a její následné provozní a ekonomické stabilizaci. V další fázi již společnost přistoupí k celkové rekonstrukci a naplnění maximálního potenciálu budovy. V rámci rekonstrukce dojde k výstavbě bytových jednotek v 2.NP v dispozicích 2+1 a 2+KK, případně i třetího mezonetového bytu.

Záměrem je vybudovat moderní a pohodlné nájemní bydlení s nízkou energetickou náročností a provozními náklady, které bude možné v této lokalitě pronajmout i náročnějším zájemcům.

Díky rekonstrukci vzroste tržní cena nemovitosti z 2,7 milionů na 3,7 milionů korun. Tato nemovitost zároveň poslouží jako zástava celé investice. Maximální výše LTV tak bude činit 85 %.

“V oblasti nemovitostí budujeme zajímavé a vhodné prostory. Naším cílem je oživovat zajímavé nemovitosti v lokalitách našeho působení a dávat jim novou funkci a tím i nový život ...S námi místa ožívají.” prozrazuje filozofii společnosti Vci její zástupce společnosti pan David Vágner.


K dispozici je tak opět jasný a přehledný podnikatelský záměr s pevně stanoveným výnosem 9 % a zajištěním v podobě zástavy nemovitého majetku.