ROLSIT s.r.o.

Výnos
9.8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 4 601 000 Kč / 6 000 000 Kč
Zainvestováno 4 601 000 Kč / 6 000 000 Kč Podílí se 289 investorů

Základní informace

  • náměstí 14. října 1307/2 15000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ROLSIT s.r.o.

Příběh

Kvalitní a ničím nerušený spánek je dnes vnímán jako důležitá součást duševního i fyzického zdraví.
Toho si je dobře vědom i pan Jaroslav Mikulášek, jediný jednatel a majitel Rolsit s.r.o..

Tato ryze česká výrobní společnost se z malebného Mikulova zaměřuje výrobu kreativních obalů z netkané textilie, bavlny i biobavlny pro textilní (ale i automobilový) průmysl. Dále pak na výrobu polštářů a přikrývek z umělých či přírodních materiálů. A také na výrobu funkčních potahů na matrace, povlečení, hračky pro nejmenší nebo zakázkovou výrobu!

Ať už si zvolíte jakýkoliv výrobek z nepřeberného portfolia, můžete si být jistí, že ponese atributy české kvalitní ruční výroby. Cílí totiž i na ty nejnáročnější zákazníky, kteří dnes již vědí, jaký vliv má kvalita spánku na jejich bdělý život. S tím jdou ruku v ruce i zvolené materiály, kdy Rolsit využívá 100% přírodní bavlnu, vlnu, kašmír, peří a podobně.
Významnou část produkce tvoří i produktové obaly, nákupní a reklamní tašky s potiskem na míru z netkané textilie, bavlny a BIO bavlny s certifikátem GOTS.

Souhrnné tržby společnosti se pohybují kolem 27 mil. Kč ročně a prokázaly stabilní úroveň i v pandemickém období. Ukazatel EBITDA dosahuje výše 3,7 mil. Kč. Velkoobchodní zákazníky má společnost i v Rakousku, Německu, Maďarsku či Polsku.
Společnost také provozuje vlastní e-shop www.picaso-m.cz.

Rozšíření výroby
Díky neustále rostoucí poptávce chce management společnosti Rolsit využít získané prostředky k výhodnějšímu nákupu přírodního vlákna ze zvířat žijících ve vysokohorských oblastech Kašmíru (ovce, jaci,...). Tato vlákna pak dále zpracují na vlastním mykacím stroji a výsledkem je kvalitní a nadýchaný přířez, který využijí při výrobě přikrývek či polštářů.

Včasný nákup těchto vláken v dostatečné kvantitě povede k přiznivějším cenám vstupů, tedy i ke zvýšení marží a ziskovosti společnosti.

Rolsit s.r.o. vnímáme jako stabilní výrobní společnost s mezinárodním přesahem, která může být vhodnou a žádoucí diverzifikací v portfoliích investorů na Fingood, a to při luxusním zhodnocení 9,8 % p.a.!