Work Partners

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
30 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 908 000 Kč / 1 300 000 Kč
Zainvestováno 908 000 Kč / 1 300 000 Kč
Podílí se 52 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Lužná 591/4 160 00 Praha 6

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Work Partners

Příběh

Společnost Work Partners s.r.o. vznikla v roce 2014 s cílem pomoci firmám při vyhledávání nových zaměstnanců. Jednotlivcům nabízí pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v databázi uchazečů o nové zaměstnání. Agentura se zaměřuje především na zprostředkování nabídky práce z oborů strojírenství, automotive a elektrotechnika. Mezi její významné klienty patří například Škoda Transportation či Strojírny a stavby Třinec, spadající pod Třinecké Železárny.

Na co chceme půjčit

Kvalitní zaměstnanci jsou v dnešní době to nejcennější pro každou zdravou společnost, zejména to platí v oborech, na které se specializujeme, což je strojírenství a automobilový průmysl. Personální agentura je pro tyto společnosti klíčovým partnerem. Cítíme, že si trh žádá kvalitnější, flexibilnější a rychlejší spolupráci v našem oboru podnikání. Proto bychom rádi investovali do rozvoje naší společnosti, a právě finanční prostředky získané od investorů v rámci platformy finGOOD, se nám zdají tou nejlepší cestou k našemu růstu. Investice do našeho projektu podpoří nábor kvalitních zaměstnanců se správnou kvalifikací do českých firem.

Jaké jistoty nabízíme

Na trhu nejsme nováčkem a hovoří za nás mnoho úspěšných projektů s významnými firmami. Jsme pro většinu našich zákazníků dlouhodobým partnerem. Od počátku naší existence je naším cílem kvalita a profesionalita lidí, které nabízíme firmám. Technické vzdělání a řemeslo je dnes na trhu práce nedostatkovým zbožím, naše zkušenosti ale umějí tyto správné lidi pro firmy nalézt. Věříme našemu projektu, proto jsme vaše investice zajistili firemní směnkou avalovanou oběma společníky.