Český ráj outdoor s. r. o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 450 500 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 3 450 500 Kč / 3 000 000 Kč
Podílí se 206 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Staroměstské náměstí 150/ 29301 Mladá Boleslav

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Český ráj outdoor s. r. o.

Příběh

Pokud hledáte investiční příležitost do společnosti, která je na trhu již od roku 1993, působí v odvětvích, které Češi milují (outdoor a cyklistika), dlouhodobě roste a navíc spolehlivě platí své závazky, zbystřete!
To však není zdaleka vše, co společnost Český ráj outdoor s.r.o. (dále i ČRO) investorům nabízí. Za zmínku jistě stojí i stabilní rozkročení mezi offline a online a v neposlední řadě pak zhodnocení 10% ročně formou anuitních splátek.

ČRO v číslech
V minulém roce společnost utržila 66,1 mil. Kč a meziročně si tak polepšila o 26 %, a to primárně díky expanzi a včasnému předzásobení. Předběžná čísla za první kvartál 2022 ukazují tržby 25 mil. Kč.
Přestože si společnost udržela obchodní marži 30 %, nedosahovala v analyzovaném období kladného hospodářského výsledku kvůli plánovaným investicím do nové prodejny, vstupu do odvětví cyklistiky či expanzi na nové trhy, ale to se v tomto roce změní.
Bod zvratu je v plánu při tržbách na úrovni 75 mil. Kč, ke kterému se ČRO rychle přiblíží s příchodem plné cyklistické sezony.
V zisku by se tak společnost měla dle plánu ocitnout ještě před začátkem štědrého vánočního období.

Kdo za společností stojí?
ČRO založil Jakub Zítka již v roce 1993 a využil tak hladu po kvalitním a v té době nedostupném outdoorovém vybavení. V roce 2002 se k němu připojil Jakub Žďánský, který si svou cestu prošel poctivě od brigádníka přes vedoucího obchodu po současnou pozici jednatele a spolumajitele.
Společnost prošla za téměř tři dekády proměnou z malé prodejny v Mladé Boleslavi do dnešní podoby o rozloze prodejní plochy 700 m2. ČRO má vlastní sklad, moderní eshop s robustní logistikou a odbytem zajištěným i prostřednictvím Amazonu, Mallu nebo v obchodním řetězci Kaufland.

Možná je vám Český ráj outdoor povědomý…
Společnost získala důvěru 118 investorů platformy Fingood již v roce 2020 a mohla tak financovat svou expanzi a s tím spojenou potřebu větších skladových zásob. Investorům se odměnila solidní platební morálkou.

I vy nyní můžete svou investicí podpořit další rozvoj dobře vedené společnosti s dlouholetou historií a získat 10% zhodnocení formou anuitních splátek!