Bungalovy Tišice s.r.o.

Výnos
10.1 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 4 254 999 Kč / 4 000 000 Kč
Zainvestováno 4 254 999 Kč / 4 000 000 Kč Podílí se 306 investorů

Základní informace

  • Petržílkova 2261/24 15800 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Bungalovy Tišice s.r.o.

Příběh

Bungalovy Tišice s. r. o. jsou developerským projektem pánů Stupky a Jindry. Ti se na poli developmentu úspěšně pohybují již několik let a nyní se rozhodli pro výstavbu rodinných domů. Bungalovy Tišice jsou SPV (subjekt zvláštního určení) společnosti založené za účelem výstavby 3 nízkoenergetických rodinných dvojdomů v obci Tišice u Neratovic.

Projekt v řeči čísel
Společnost bude tržby generovat z prodeje nemovitostí. Ty jsou znaleckým odhadem stanoveny na 54,9 milionů korun. Výsledek hospodaření před zdaněním se tak při zohlednění plánovaných nákladů projektu vč. rezerv bude pohybovat na úrovni 15 mil. korun. Plánovaná EBITDA je stanovena na 18 mil. korun.

Záměr projektu
Rodinné domy vzniknou v obci Tišice, která nabízí skvělou dopravní dostupnost (30 minut do Prahy a 5 do Neratovic) a také mnoho volnočasových aktivit v okolí.

V rámci tohoto projektu postaví společnost 3 rodinné dvojdomy s 6 bytovými jednotkami o dispozici 5+kk. Domy jsou navrženy týmem profesionálů pod heslem: tvoříme bydlení, ve kterém chceme sami bydlet. Každá bytová jednotka bude mít to nejmodernější vybavení, rekuperaci tepla, vlastní vstup a jako bonus rozměrnou zahradu a parkovací místo.

Výstavba domů proběhne na pozemcích, které společnost již vlastní a mají hodnotu 5 mil. korun. Tyto pozemky zároveň poslouží jako zajištění této investice. Výše LTV tak bude činit 80 %.

Vizualizace celého projektu si můžete prohlédnout na webu: https://bungalovytisice.apolenazemkova.eu/

Časová osa projektu
06/22 - Získání stavebního povolení na inženýrské sítě a domy
07/22 - Spuštění prodeje a začátek výstavby domů a inženýrských sítí
12/22 - Dokončení hrubé stavby
08/23 - Kolaudace domů
09/23 - Předání domů

Připraven je tak opět výborný investiční projekt, který v této turbulentní době nabízí pevně stanovené zhodnocení 10,1 % ročně, a to vše ještě vyšperkováno zajištěním investice v podobě nemovitého majetku s 80% LTV.