Dalphen Investment s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 719 000 Kč / 3 500 000 Kč
Zainvestováno 3 719 000 Kč / 3 500 000 Kč Podílí se 178 investorů

Základní informace

  • Rybná 716/24 11000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Dalphen Investment s.r.o.

Příběh

Dalphen Investment spadá do holdingové skupiny rodiny Svobodových, která se na trhu úspěšně pohybuje již 11 let. Jejich byznys je rozdělen do tří vzájemně se doplňujících větví - finance, development a reality. Svým klientům nabízí komplexní servis spjatý se zajišťováním bydlení i s jeho specifiky.
Pro investory Fingoodu je připravena investice s výborným 12% zhodnocením, skvělým zajištěním a rychlou dobou návratnosti.

Rezidence Kubínova
V rámci této investiční příležitosti má společnost v plánu zakoupit pozemek v Ostravě Heřmanicích, kde následně vybuduje 3 bytové domy se 105 bytovými jednotkami. Ceny bytů začínají na 2 milionech korun.

Zakoupený pozemek s budoucí tržní hodnotou 25 milionů korun bude sloužit jako zástava této investice, a to s maximální výší LTV 66 %. Právě díky tomuto zajištění se jedná o velmi bezpečnou investici.

Etapy projektu
V první fázi, která potrvá zhruba 12 měsíců, dojde k výstavbě inženýrských sítí. Díky tomu vzroste cena pozemku na zmiňovaných 25 milionů korun. V navazující fázi začne již samotná výstavba a celý projekt by měl být realizován v horizontu 36 měsíců.

Rezidence Kubínova v číslech
Plánovaný hrubý obrat celého projektu je 302 milionů korun bez DPH, kdy k bodu zvratu dojde po ukončení první etapy výstavby.

Očekávaný zisk celého projektu se vyšplhá na 90,5 milionů korun.

V prvním roce, tzn. po zasíťování pozemku, bude výnos projektu 95,4 milionů korun. V další fázi (při výstavbě prvního bytového domu), vygeneruje společnost výnos 100 milionů korun a při výstavbě dalšího bytového domu výnos 105 milionů korun.

Komplexní servis Dalphen Investment
Nespornou výhodou společnosti Dalphen Investment je její komplexnost.Ta díky svému širokému portfoliu služeb dokáže zajistit skvělý servis. Na developerskou divizi společnosti navazuje její realitní část, která zajišťuje prodej a marketing dokončených projektů.

Díky této synergii dochází k prodeji většiny bytů ještě před dokončením samotného projektu. Celá společnost má na kontě již více než 100 prodaných nemovitostí a přes 1200 spokojených klientů.

Prohlédněte si některý z úspěšně realizovaných projektů - https://www.rezidenceloucna.cz/ nebo http://domystaraves.cz/

S touto investicí tak máte možnost zhodnotit své peníze o výborných 12 % ročně s jasným a přesně naplánovaným developerským projektem, který navíc nabízí skvělé zajištění!