Bagind company s.r.o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 310 500 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 2 310 500 Kč / 2 000 000 Kč Podílí se 166 investorů

Základní informace

  • Truhlářská 766/5 71900 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Bagind company s.r.o.

Příběh

Společnost Bagind company s.r.o. má za sebou skvělý podnikatelský příběh. Stojí za ní dva majitelé – Lukáš Matějček a Václav Staněk. Impulsem pro vznik této značky byla cesta Lukáše Matějčka do Indie. Ta ho inspirovala natolik, že se rozhodl na český trh přivést ručně vyráběné kožené batohy a tašky z udržitelných materiálů.

Tyto designové a kvalitní výrobky si sami navrhují a pak prodávají formou e-shopu a ve vlastních maloobchodních prodejnách.

Řeči čísel
Společnost působí na trhu 5 let a za tu dobu se jí podařilo vybudovat skvěle fungující e-shop a 5 vlastních kamenných prodejen. Po celou dobu udržuje v obratech stále rostoucí tendenci. Během května až června letošního roku plánuje vstoupit na německý, rakouský a americký trh přes Amazon, Eatsy a Zalando.

V srpnu otevře novou pražskou prodejnu, a to v nejlukrativnějším obchodním domě v ČR, ve Westfield Chodov.

V loňském roce se tržby společnosti vyšplhaly na 48,6 mil. Kč a pro letošní rok jsou plánované na 60 mil. Kč. Vzhledem k rostoucím cenám je to cíl zcela reálný.

Od návrhu k výrobku
Majitelům se podařilo ze značky Bagind vybudovat love brand. Oproti konkurenci se pyšní vlastním designem a výrobky z několika druhů materiálu. Právě díky tomu se odlišuje, od klasických přeprodejcům indické galanterie v Česku.

Každý batoh nebo taška začíná svou cestu na papíře. Jakmile je návrh dokonalý, tak putuje do Indie ke spolehlivému obchodnímu partnerovi, který podle tradičních postupů vyrobí prototyp. Všechny tašky a batohy se vyrábí v několika rodinných domech uprostřed indického města Jaisalmer. K opracování používá společnost výhradně přírodní látky bez chemických příměsí. Kromě samotné kůže výrobky tvoří i originální látkové podšívky, z velké části také od indických dodavatelů.

Majitelé společnosti navíc z každého prodaného výrobku věnují část výdělku na nákup sešitů, učebnic a dalších pomůcek, které pomohou malým školačkám a školákům k lepší budoucnosti v Indii.

Investujte do poctivé české společnosti s pevným výnosem 10 % ročně a návratností jen 12 měsíců.