Slezské bytové domy s.r.o.

Výnos
10.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
20 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 146 500 Kč / 7 500 000 Kč
Zainvestováno 3 146 500 Kč / 7 500 000 Kč Podílí se 239 investorů

Základní informace

  • Martinovská 3076/5 72300 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Slezské bytové domy s.r.o.

Příběh

Společnost Slezské bytové domy s.r.o.  je dalším developerským projektem úspěšného podnikatele pana Marka Skubidy. První fázi tohoto projektu podpořilo 400 investorů, kteří zainvestovali částku bezmála 10 mil. korun. Celý projekt nyní postoupil do další fáze.

Pojďme si tento projekt připomenout.
V rámci tohoto projektu postaví společnost Slezské bytové domy s.r.o. velmi nadstandardní rodinný dům o dispozici 6+1 a zastavěné ploše 533 m2.


Hodnota domu je aktuálním odhadem stanovena na 23 mil. Kč. Očekávaná tržní cena však bude činit nejméně 35 mil. Kč. Tato nemovitost vč. pozemku slouží jako zajištění této investice.


Dům byl představen potenciálním zájemcům, kteří již projevili zájem o koupi ihned po dokončení.


Tento moderní a nadstandardně vybavený dům se nachází nedaleko lázeňského areálu v Klimkovicích, v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, a to s výhledem na panorama Beskyd. Atraktivita lokality je dále podtržena různorodou občanskou vybaveností.


Prohlédněte si, jak dům bude vypadat po jeho dokončení nebo se podívejte na rozhovor s CFO této společnosti, který Vám osvětlí, v čem předběhli developerské giganty.
Prohlédnout vizualizace >>
Podívat se na rozhovor s CFO >>


Investice nabízí rychlou návratnost, výborné pevně stanovené 10,5% zhodnocení a plné zajištění ve formě zástavy nemovitého majetku.