Jeřmanická investiční s.r.o.

Výnos
11 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
16 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 13 115 000 Kč / 12 000 000 Kč
Zainvestováno 13 115 000 Kč / 12 000 000 Kč
Podílí se 435 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Generála Svobody 83/47 46001 Liberec

Soubory ke stažení

Investice neobsahuje žádné přílohy.

O společnosti Jeřmanická investiční s.r.o.

Příběh

Rozšíření průmyslovo-logistické zóny Liberec - Jeřmanice. Přinášíme vám novou Kontinuální investici, která je rozdělena do min. 4 samostatných tranší. Těšit se můžete na pečlivě naplánovaný developerský projekt.

Záměr projektu
Společnost Jeřmanická investiční s.r.o. vznikla za účelem přípravy pozemku pro výstavbu průmyslové zóny Jeřmanice 2. Navazuje tak na již úspěšně dokončený projekt Jeřmanice 1. 

Etapy projektu
V dubnu bylo vydáno rozhodnutí, díky kterému společnost začala s hrubými terénními úpravami. Na ty naváže výstavba přístupové komunikace. Na tuto stavbu byla uzavřena Smlouva o smlouvě budoucí kupní s jednou z největších nadnárodních developerských skupin v České republice. Ta celý projekt dokončí vybudováním výrobních hal a obchodů.

Tým nabitý zkušenostmi
Vše vzniká pod vedením pana Kašpara, který je zkušeným developerem. Má za sebou úspěšně realizované projekty jako jsou - Průmyslová zóna Jeřmanice 1 (Obdobný projekt na sousedním pozemku. Dnes areál společnosti DAF), výstavbu více než 5000 bytů, stavby domovů důchodců nebo sanaci pivovarů Svijany, Platan a Malý Rohozec.
Svého času také majetkově participoval ve společnosti Hochtief a.s., odkud si do své firmy přivedl finančního ředitele. 


Jaké jistoty nabízíme
Celý projekt je zajištěn zástavou pozemků o rozměrech 45 tis. m2. K tomu navíc společnost zastaví své obchodní podíly a budoucí pohledávku za kupujícím.