SweetHome Boost s.r.o.

Výnos
11 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 256 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 3 256 000 Kč / 3 000 000 Kč
Podílí se 106 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Zámostní 1155/27 71000 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti SweetHome Boost s.r.o.

Příběh

Co je nového od minulé tranše?
✅ 3 domy byly prodány novým majitelům
✅ finalizace hrubých staveb

O společnosti SweetHome Boost s.r.o.
SweetHome Boost je SPV (z angl. “special purpose vehicle”, tedy obdoba dceřiné společnosti) a v jejím čele stojí zkušený developer pan David Rybka. Účelem tohoto projektu je vybudování rodinných domů v obci  Michálkovice.
Výstavba přímo reaguje na nedostatek kvalitního bydlení v této velmi žádané lokalitě. Na pozemku vznikne postupně 8 domů v pasivním standardu, vybavených tepelným čerpadlem s rekuperací a solárním ohřevem vody. A také s možností volby vnitřního uspořádání ze strany potenciálních zájemců.
Společnost již získala stavební povolení a zahájila práce na pozemku. Prozatím vybudovala zpevnění příjezdové komunikace s dešťovou kanalizací, vodovodem a přípojkami elektřiny.

Prohlédněte si vizualizaci celého projektu >>

Atraktivita projektu
Věříme, že pro naše investory bude důležitou roli hrát atraktivita realizovaných nemovitostí, které zároveň (spolu s pozemkem) poslouží jako plné zajištění úvěru. V krátkém čase díky prostavěnosti dojde k dalšímu zhodnocení zástavy. Výhodou je také solidní marže projektu. Veškeré podrobnosti a čísla naleznete v přiložené analýze a dokumentech (pro přihlášené).
Důležitým aspektem je také velmi rychlá návratnost investice během pouhých 12 měsíců a nadstandardní zhodnocení 11 % p.a.!
Jedná o další tranši oblíbené Kontinuální investice.