Meta Development s.r.o. II.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
6 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 7 377 500 Kč / 7 000 000 Kč
Zainvestováno 7 377 500 Kč / 7 000 000 Kč
Podílí se 296 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Libušina 248/ 27203 Kladno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Meta Development s.r.o. II.

Příběh

Tato investční příležitost je druhou tranší od developrské společnosti Meta Development s.r.o. Jejím majitelem je firma Gastasom a.s., která je mateřskou společností širší vlastnické skupiny a v jejím čele stojí pánové Bakeš a Tříska. Oba jsou zkušení developeři a vlastní výnosově velmi zajímavé nemovitosti.

Záměrem projektu je nákup výrobně administrativní budovy Meta, která se nachází v Kladně. Po nákupu společnost provede svůj osvědčený scénář - budovu přestaví, vytvoří v ní další podlaží a vybuduje 98 nových bytových jednotek. Díky tomu vznikne moderní bydlení umístěné ve skvělé lokalitě. V blízkém okolí je totiž nejen velké obchodní středisko, ale také rozlehlý les.
Pro tento záměr společnost již získala posvěcení od místního stavebního úřadu.

Finanční prostředky získané prostřednictvím fingoodu využije Meta Development na nákup budovy, která zároveň poslouží jako zástava celé investice. Další fáze projektu bude společnost financovat prostřednictvím bankovního subjektu.

Tento záměr navazuje na obdobné a úspěšné projekty, které pan Bakeš s Třískou vedou. Za zmínku stojí zejména 2 areály v Kladně a 1 ve Stránčicích, které generují roční tržby z nájmů okolo 30 mil. korun.

Pro investory je tak připravena investiční příležitost se skvělým 12 % výnosem p.a. a návratností pouhých 6 měsíců. Jedná se o druhou tranši tohoto projektu.