Car Service Partner s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 11 084 000 Kč / 10 000 000 Kč
Zainvestováno 11 084 000 Kč / 10 000 000 Kč
Podílí se 537 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Na poříčí 1071/17 11000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Car Service Partner s.r.o.

Příběh

Společnost Car Service Partner se již od roku 2017 zabývá chytrou zástavou vozidel. Služba funguje jednoduše, majiteli zastaveného vozu nabízí potřebnou finanční hotovost a současně umožní vozidlo užívat i po dobu trvání zástavy. Ten pak po celou dobu splácí měsíční úroky a má možnost kdykoliv své auto vykoupit zpět.

Car Service Partners nabízí své služby v ČR prostřednictvím webu www.cash4car.cz a působí úspěšně také na Slovensku, Maďarsku a v Polsku.

Společnost zažila opravdu silný růst a za rok 2021 ztrojnásobila tržby. Provozní výsledek hospodaření činí více než 24 mil. Kč, zisk před zdaněním pak přes 18 mil. Kč! V portfoliu má nyní více než 1000 zastavených vozidel.

V současnosti chystá expanzi do dalších pečlivě vybraných států EU.Ta s sebou nese také potřebu kapitálu, který hodlá využít ke krátkodobému profinancování dalších vozidel. Nedostatečná flexibilita bankovního financování nestačí současnému růstu, proto společnost volí rychlejší cestu ve formě crowdfundingu.

Velmi solidní výsledky společnosti a kvalitní management jsou zárukou, že Car Service Partner je na skvělé cestě k dalšímu růstu a s využitím krátkodobého úvěru dokáže uspokojit nadbytek poptávky, kterou by jinak musela krotit.

Tato investiční příležitost nabízí skvělé zhodnocení 12 % p. a. a výborné zajištění flotilou vozidel v dvojnásobné hodnotě, tedy 20 mil. Kč.

Poznámka: Car Service Partners je sesterskou společností Fingoodu. Společnost prošla totožným a nezaujatým hodnocením rizik jako ostatní investiční příležitosti, které vám přinášíme.