Slezský garážový park s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 5 253 500 Kč / 5 000 000 Kč
Zainvestováno 5 253 500 Kč / 5 000 000 Kč
Podílí se 226 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Příkrá 396/13 72528 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Slezský garážový park s.r.o.

Příběh

Představujeme vám další developerský projekt podnikatele Marka Skubidy, spolehlivého a bonitního klienta platformy Fingood. Za zmínku jistě stojí jeho další úspěšné projekty, na kterých se investoři mohli podílet: M&M Skubida Trade či Slezské bytové domy.

Pan Skubida těží z výborné znalosti dané lokality a svými projekty se trefuje do tržního apetitu. Ani v tomto případě tomu není jinak.
SPV (tedy jednoúčelová společnost) Slezský garážový park s.r.o. je v realizační fázi výstavby 40 garáží pro osobní vozidla, kterých je v současné době na trhu enormní nedostatek.

V současné chvíli je již 10 garáží prodáno, zbytek je ve fázi realizace a jsou přijímány rezervace ze strany individuálních zájemců.
Více o ekonomice projektu se dozvíte (po přihlášení) v přiložených dokumentech, ze kterých  je zřejmé, že výstavba garáží je vysoce rentabilní a o moderní kryté stání je vysoký zájem.


Vzhledem k tomu, že garáže jsou průběžně rozprodávány, nemohou posloužit jako zajištění. Proto je celý úvěr plně zajištěn jinou nemovitostí z portfolia pana Skubidy. To spolu s nadstandardním výnosem 12 % p.a. a rychlou splatností úvěru pouhých 12 měsíců činí tuto investici velmi zajímavou.