Finservice CZ s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 4 315 500 Kč / 4 100 000 Kč
Zainvestováno 4 315 500 Kč / 4 100 000 Kč
Podílí se 336 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Bezručova 59 73581 Bohumín

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Finservice CZ s.r.o.

Příběh

Společnost Finservice CZ je provozována dvěma ekonomy - pány Ing. Angelem Bratovanovem a Ing. Davidem Matejovem. Prvně jmenovaný se pohybuje 28 let ve finančním světe, zatím co druhý byl 15 let ředitelem divize v nadnárodní společnosti.


V portfoliu skupiny najdeme nejrůznější nemovitosti, a to od rekreačních objektů, penzionů, přes bytové fondy, kancelářské prostory, pozemky až po 6 800 m2 průmyslových hal v centru Brna. Téměř všechny nemovitostí se nachází na území Moravy.

Prostředky získané prostřednictvím Fingoodu využijí na rekonstrukci, modernizaci a umoření bankovního úvěru bytového domu v Bohumíně a administrativní objekt na náměstí v Bruntále, kde jsou nájemníci z řad bank, advokacie, lékařství, ale taky běžných služeb jako jsou kosmetika, kadeřnictví atp.. Část financí bude sloužit k pořízení fotovoltaické elektrárny pro hotel Jelenovská v Bílých Karpatech, který pánové v loňském roce pořídili a modernizují a společnost FINSERVICE CZ jej provozuje.


Projekt bude rozdělen do několika samostatných tranší dle aktuálních požadavků cashflow celého záměru a plně zajištěn nemovitostmi.
Výhodou projektu je zajištění, které bude značně vyšší oproti úvěru.