#INSTAKING s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 4 207 500 Kč / 4 000 000 Kč
Zainvestováno 4 207 500 Kč / 4 000 000 Kč
Podílí se 199 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Na Folimance 2155/15 12000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti #INSTAKING s.r.o.

Příběh

#INSTAKING s.r.o. je SPV založená speciálně pro projekt rekonstrukce domu v Miličíně. Ten spadá pod hlavičku mateřské společnosti Developstory, s.r.o., která se specializuje na development nemovitostí a architektonické studie a design. To vše v malebných lokalitách a s potenciálem dobrého života.

Přesně do tohoto konceptu zapadá rekonstrukce zmíněného domu. Společnost Developstory vdechne citlivou opravou této nevyužívané stavbě nový život. Díky tomu vytvoří bytový dům v souladu s okolní tradiční českou zástavbou a vznikne tak 6 nových bytových jednotek a 1 komerční prostor. Nové byty nabídnou pohodlné a moderní bydlení v malebné obci s blízkostí školy, které bude ideálním domovem pro rodiny s dětmi. Právě mezi těmito klienty očekává společnost nejvyšší zájem.

Zajištění investice
Úvěr bude zajištěn rekonstruovanou nemovitostí, u které je současná tržní hodnota stanovena znalcem na 6 mil. korun a po rekonstrukci stoupne na 21 mil. korun. Společnost Developstory plánuje následný prodej vzniklých bytových jednotek za bezmála 25 mil. korun.

Celý úvěr je rozdělen do několika samostatných tranší a čerpání každé tranše bude podmíněno kontrolou stavby od externího stavebního experta.