BYDLENÍ a DOMOV s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 14 634 000 Kč / 14 000 000 Kč
Zainvestováno 14 634 000 Kč / 14 000 000 Kč
Podílí se 549 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Lidická 700/19 60200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti BYDLENÍ a DOMOV s.r.o.

Příběh

Společnost BYDLENÍ a DOMOV s.r.o. je jasný a přehledný developerský projekt s parametry, které jsou mezi investory Fingoodu velmi oblíbené – výborné zhodnocení, krátká doba splatnosti a zajištěná investice zástavou nemovitostí.


Společnost byla založena jako účelové SPV a jejím záměrem je rekonstrukce bytového domu v obci Doloplazy nedaleko Prostějova. V jejím čele stojí pan Petr Kolínek, který je zkušený specialista v oboru realit a developmentu a za sebou má celou plejádu projektů stejné velikosti.


Rekonstrukce bytového domu je již v plném proudu z plánovaných 18 bytových jednotek je v současnosti 12 těsně před dokončením, kdy zbývá položit plovoucí podlahy, provést obklad koupelen (včetně osazení sanity) vymalovat a provést drobné kompletační práce. Ke každému bytu bude k dispozici vlastní parkovací stání a zahrádka. Výhodou je také zcela nový výtah. Byty dosáhnou díky celkové rekonstrukci kvality novostaveb, což se projeví také na jejich prodejní ceně. Ta je odhadem stanovena na 42 tis. korun za m2. Celkově tak tržby z jejich prodeje překročí částku 35 mil. korun.


Mezi hlavní výhody projektu patří bezesporu příznivá cena, kdy většina bytů bude nabízena do 2 mil Kč a také velmi atraktivní lokalita s vysokou poptávkou bydlení a množstvím pracovních příležitostí v okolí. V bezprostřední blízkosti působí významní zaměstnavatelé jako AMAZON nebo Prefa Doloplazy. Díky jen 4 km vzdálené dálniční přípojce, je obec skvěle dopravně dostupná (Prostějov 10 km, Vyškov 15 km, Kroměříž 20 km), má také vlastní vlakové spojení.


Celý projekt bude rozdělen do několika tranší a před každým čerpáním bude provedena kontrola prostavěnosti.