ROLSIT s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
14 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 15 763 500 Kč / 15 000 000 Kč
Zainvestováno 15 763 500 Kč / 15 000 000 Kč Podílí se 721 investorů

Základní informace

  • náměstí 14. října 1307/2 15000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ROLSIT s.r.o.

Příběh

Kvalitní a ničím nerušený spánek je dnes vnímán jako důležitá součást duševního i fyzického zdraví. Toho si je dobře vědom i pan Jaroslav Mikulášek, jediný jednatel a majitel Rolsit s.r.o., která není investorům Fingoodu neznámá.


Tato ryze česká výrobní společnost se z malebného Mikulova zaměřuje na výrobu kreativních obalů z netkané textilie, bavlny i biobavlny pro textilní a automobilový průmysl. Specializuje se také na výrobu polštářů a přikrývek z umělých či přírodních materiálů.

Ať už si zvolíte jakýkoliv výrobek z nepřeberného portfolia, můžete si být jistí, že ponese atributy české kvalitní ruční výroby. Cílí totiž i na ty nejnáročnější zákazníky, kteří dnes již vědí, jaký vliv má kvalita spánku na jejich bdělý život. S tím jdou ruku v ruce i zvolené materiály, kdy Rolsit využívá 100% přírodní bavlnu, vlnu, kašmír, peří a podobně.


Významnou část produkce tvoří i produktové obaly, nákupní a reklamní tašky s potiskem na míru z netkané textilie, bavlny a BIO bavlny s certifikátem GOTS.


Souhrnné tržby společnosti se pohybují kolem 27 mil. Kč ročně a prokázaly stabilní úroveň i v pandemickém období. Ukazatel EBITDA dosahuje výše 2,7 mil. Kč. Velkoobchodní zákazníky má společnost i v Rakousku, Německu, Maďarsku či Polsku.
Společnost také provozuje vlastní e-shop www.picaso-m.cz.


Předzásobení výroby
Společnost Rolsit využije získané prostředky k výhodnějšímu nákupu přírodního vlákna ze zvířat žijících ve vysokohorských oblastech Kašmíru (ovce, jaci,...). Včasný nákup těchto vláken v dostatečné kvantitě povede k přiznivějším cenám vstupů, tedy i ke zvýšení marží a ziskovosti společnosti.

Společnost Rolsit posilnila zajištění této investice. Ta je nyní dozajištěna rodinným domem v hodnotě 22 mil. korun. LTV tak díky tomu dosahuje 68 %.