OPTIMUS PRIME, s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 8 556 000 Kč / 8 000 000 Kč
Zainvestováno 8 556 000 Kč / 8 000 000 Kč
Podílí se 429 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Benkova 301/4 14900 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti OPTIMUS PRIME, s.r.o.

Příběh

Společnost Optimus Prime nemusíme investorům na Fingoodu dlouze představovat. Do jednoho z developerských projektů měli možnost investovat na začátku tohoto roku.

V čele společnosti stojí pan Ing. Pavel Glinz, který má bohaté zkušenosti v oblasti financování developerských projektů. Mimo to má za sebou také více než 25 let na pozici firemního bankéře s bohatou praxi v oblasti správy a restrukturalizace ohrožených úvěrů.

Optimus Prime má v rámci tohoto projektu naplánovanou výstavbu 3 rodinných domů v obci Koblov. Stavební práce jsou již v plném proudu a celá výstavba je realizována ve spolupráci s generálním dodavatelem s pevně stanovenou cenou i termínem dokončení. Díky tomu má společnost velmi jasně daný časový i finanční harmonogram.

Výstavba rodinných domů bude financována z vlastních prostředků společníků v kombinaci s prostředky získanými prostřednictvím Fingoodu. Jedná se o druhou tranši této investiční příležitosti.

Celá investice je výborně zajištěna, a to zástavou pozemků se třemi rozestavěnými rodinnými domy se současnou hodnotou 9,2 mil. korun.

Připravena je tak další zajištěná investiční příležitost se skvělým zhodnocením a  krátkou dobou splatnosti.