Finservice CZ s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
22 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 4 508 000 Kč / 5 450 000 Kč
Zainvestováno 4 508 000 Kč / 5 450 000 Kč
Podílí se 378 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Bezručova 59 73581 Bohumín

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Finservice CZ s.r.o.

Příběh

Jedná se o poslední dvě tranše tohoto projektu. Díky tomu máte šanci zhodnotit své peníze o 22 % během pouhých 22 měsíců.

Společnost Finservice CZ je provozována dvěma ekonomy - pány Ing. Angelem Bratovanovem a Ing. Davidem Matejovem. Prvně jmenovaný se pohybuje 28 let ve finančním světe, zatím co druhý byl 15 let ředitelem divize v nadnárodní společnosti.


V portfoliu skupiny najdeme nejrůznější nemovitosti, a to od rekreačních objektů, penzionů, přes bytové fondy, kancelářské prostory, pozemky až po 6 800 m2 průmyslových hal v centru Brna. Téměř všechny nemovitostí se nachází na území Moravy.

Prostředky získané prostřednictvím Fingoodu využijí na rekonstrukci, modernizaci a umoření bankovního úvěru bytového domu v Bohumíně a administrativní objekt na náměstí v Bruntále, kde jsou nájemníci z řad bank, advokacie, lékařství, ale taky běžných služeb jako jsou kosmetika, kadeřnictví atp.. Část financí bude sloužit k pořízení fotovoltaické elektrárny pro hotel Jelenovská v Bílých Karpatech, který pánové v loňském roce pořídili a modernizují a společnost FINSERVICE CZ jej provozuje.


Projekt je rozdělen do několika samostatných tranší dle aktuálních požadavků cashflow celého záměru a plně zajištěn nemovitostmi. Výhodou projektu je zajištění, které bude značně vyšší oproti úvěru.

Pokud se investice nevybere za stanovený čas, bude prodloužena o dalších 7 dní.