SweetHome Boost s.r.o.

Zajištěno nemovitým majetkem
Moravskoslezský kraj
Nemovitosti
Výnos
12.3 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 15 751 000 Kč / 15 000 000 Kč
Zainvestováno 15 751 000 Kč / 15 000 000 Kč
Podílí se 715 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Zámostní 1155/27 71000 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti SweetHome Boost s.r.o.

Příběh

Společnost SweetHome Boost s.r.o. se s projektem výstavby Rodinných domů v Michálkovicích zdárně blíží k úspěšnému dokončení. Společnost se bohužel potýká s pozdními dodávkami stavebního materiálu a celý projekt tak nabral zpoždění, které vede také k posunutí termínu prodeje hotových staveb. Z tohoto důvodu dochází k refinancování tohoto projektu. Pan Rybka již splatil první a druhou tranši úvěru ve výši 25 milionů korun z vlastních prostředků.

Společnost SweetHome Boost s.r.o. je SPV (z angl. “special purpose vehicle”, tedy obdoba dceřiné společnosti), jejímž účelem je vybudování projektu “Rodinné domy - Michálkovice”.


Projekt přímo reaguje na nedostatek kvalitního bydlení ve velmi žádané lokalitě. Na pozemku o celkové rozloze cca. 9000 m2, který leží na okraji Ostrava - Michálkovice, vzniká 8 domů v pasivním standardu, vybavených tepelným čerpadlem s rekuperací a solárním ohřevem vody. A také s možností volby vnitřního uspořádání ze strany potenciálních zájemců.


Klidné bydlení budoucím obyvatelům poskytne i nedalekou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost Ostravy, což je jedním z mnoha silných argumentů pro bonitní klientelu v dané oblasti.


Průběh stavby
Všech 8 domů má dokončené rozvody vody a kanalizace. Kompletně hotové je také zateplení střech a nyní probíhá montáž střešní folií. Do domů jsou také postupně zasazena okna a dveře. Na jejich instalaci navazují elektrorozvody a vnitřní omítky.


Z historie společnosti
Téměř třicetiletou historii rodinného podniku započal pan Norbert Rybka, který se původně zaměřoval na výstavbu inženýrských sítí. Postupně pak začala převládat klasická stavební výroba. Po mnoha úspěšných letech se jeho podnikání v roce 2007 transformovalo do spol. Rybka - stavby a služby s.r.o., kde otěže po svém otci převzal jeho syn David Rybka.


Ten díky zkušenostem nabitým v rodinném podniku společnost dále profesionalizoval a značně rozšířil pole působnosti.


Dnes se jeho společnosti věnují nejen výstavbě a rekonstrukcím, ale i zateplování budov, občanské a průmyslové výstavbě, pokladáce dlažeb či realitním službám. Pro své dílčí projekty zakládá pan Rybka SPV společnosti, jako je tomu i v tomto případě.


K dnešnímu dni pan Rybka a jeho společnost vrátil investorům Fingoodu úvěry v hodnotě 107 milonů korun a patří mezi naše top společnosti. O tom, jak se společnosti a jejím projektům daří si můžete přečíst v článku na Forbesu. >> Přečíst článek <<


Celý projekt je výborně zajištěn, a to nemovitostí v hodnotě 66 mil. korun.