M&M Skubida Trade s.r.o.

Zajištěno směnkou majitele
Moravskoslezský kraj
Průmysl
Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
34 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 4 441 000 Kč / 8 000 000 Kč
Zainvestováno 4 441 000 Kč / 8 000 000 Kč
Podílí se 426 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Příkrá 396/13 72528 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti M&M Skubida Trade s.r.o.

Příběh

Společnost M&M Skubida Trade je investorům na Fingoodu velmi dobře známá a měli možnost investovat do několika jejich projektů. V jejím čele stojí pan Marek Skubida, který má více než 20 let bohatých zkušeností ze světa byznysu. Svou společnost  rozkročil do 2 lukrativních oborů – stavebnictví a potravinářský průmysl.

Historie společnosti
Společnost vznikla na začátku roku 2006. Prvotním záměrem byl velkoobchod se stavebními materiály. Postupem času se společnost vyprofilovala do velkoobchodu s potravinářským zbožím, konkrétně s kořením a později také s potravinářskými střívky z kolagenu od skotské nadnárodní korporace Devro. Před dvěma roky se pan Skubida vrátil k původnímu záměru – velkoobchodu se stavebními materiály se specializací na vybrané komodity. Postupně k této činnosti přidal také divizi developmentu s celou škálou velmi zajímavých projektů.
Že tyto kroky byly tím správným směrem se ukazuje na ekonomických výsledcích společnosti a rostoucích tržbách.

Záměr projektu
Společnost na konci roku 2021 získala lukrativní smlouvu na komplexní dodávku úsporných svítidel do výroby jedné nadnárodní společnosti na ostravsku. Pan Skubida a jeho společnost celou zakázku realizovali a předali v září loňského roku. U realizované zakázky je domluvena 3 letá pravidelná měsíční splatnost. Provozní potřebu cashflow nyní pokryjí právě úvěrem u Fingoodu. Příchozí platby z uvedené zakázky budou sloužit k jeho úhradě.

Tato investiční příležitost nabízí skvělé zhodnocení 12 % na dobu 34 měsíců. Tedy ideální příležitost pro ty, kteří chtějí investovat do výborně zavedené a stabilní společnosti. Jedná se o druhou tranši tohoto úvěrového rámce.