Ložnice 21

Zajištěno nemovitým majetkem
Jihomoravský kraj
Výroba a prodej lůžkovin
Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
8 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 218 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 3 218 000 Kč / 3 000 000 Kč
Podílí se 114 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Škrobárenská 483/6 61700 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Ložnice 21

Příběh

Pana Mikuláška a jeho ryze českou společnost na výrobu kreativních obalů z netkané textilie, bavlny a biobavlny pro textilní i automobilový průmysl, nemusíme dlouhodobým investorům na Fingoodu obšírně představovat.


Skvěle se doplňující mix
To, že poptávka po kvalitních výrobcích, které nabízejí ničím nerušený spánek, je neutuchající, potvrzují výsledky jeho společností. Pod vedením pana Mikuláška totiž naleznete nejen společnost  PiCaSo manufactury s.r.o., ale i sesterskou společnost ROLSIT s.r.o., která se specializuje na výrobu a prodej lůžkovin ze tkaných materiálů a přírodních vláken.

Do této dobře sestavené skládačky zapadá také vlastní síť obchodů s názvem Ložnice21. Ta má ve své nabídce vše, co potřebujete pro klidný spánek. V jejím sortimentu najdete nejen matrace, postele, přikrývky a povlečení, ale zaměřuje se také na výrobky pro bonitní hotelový segment.

Tyto prodejny naleznete už ve 3 městech – Praze, Brně a Zlíně. Na ně pak navazuje vlastní e-shop.

Nové pobočky
Protože pan Mikulášek chce dále rozvíjet zákaznicky oblíbenou značku, rozhodl se otevřít další 3 kamenné prodejny. To, že je to krok správným směrem se ukazuje na tržbách společnosti. Ty dosáhly v roce 2021 cca 25 milionů korun a v loňském roce 32 milionů korun.

Pro své nové prodejny má již vytipována lukrativní místa na Praze 5, v centru Brna a Olomouci.

Způsob financování 
Prvních 8 měsíců  pokryje úvěr s balonovým splácením. Po 8 měsících již budou obě prodejny vykazovat dostatečný zisk a pro tento úvěr se vypíše nová tranše s oblíbeným anuitním splácením.