KPS Automobile s.r.o.

Výnos
9.5 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 415 000 Kč / 2 400 000 Kč
Zainvestováno 2 415 000 Kč / 2 400 000 Kč
Podílí se 64 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Malý Malahov 30 34561 Staňkov

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti KPS Automobile s.r.o.

Příběh

Češi touží po dobrodružství a poslední dobou slyší na volání svobodného a individuálního cestování víc než kdy dřív. Tuto touhu beze zbytku naplňují obytné vozy, které se v minulém roce staly jasnou volbou pro více než 15 tisíc zákazníků v ČR. Ti si žádají nejen chytrá řešení, která využijí doslova každý milimetr, ale také kvalitu a komfort. A právě jejich přáním a požadavkům se rozhodl vyhovět pan Tomáš Krs, zakladatel KPS Automobile s.r.o., a přinesl na trh produkt, který si po téměř 20 letech neustálého zdokonalování a vývoje v ničem nezadá se zahraniční konkurencí!

Příběh firmy

Společnost KPS Automobile s.r.o. je ryze českou společností se sídlem v Malém Malahově. Od počátku svého založení se věnuje zejména výrobě obytných vestaveb vozidel značky KRS, která má svoji historii sahající do roku 1999, kdy bylo vyrobeno první obytné dodávkové vozidlo. Od této doby uplynulo již více než 20 let z dílny spol. KPS Automobile s.r.o. za tuto dobu vyjelo přes 900 individuálních či sériových vestaveb značky KRS.

Sériově vyráběná obytná vozidla KRS Active Line, KRS Sport Line a KRS Cruiser Line tvoří v současné době více než 90% produkce a vytváří tak hlavní směr, kterým se společnost před několika roky vydala. Vysoká kvalita finálních výrobků a přístup k požadavkům zákazníka, jež je stvrzen certifikaci ISO 9001, je neměnnou prioritou po celou dobu existence značky KRS a jedná se o základní dva pilíře na kterých staví svoji další existenci.

Značka obytných vozidel KRS již není zdaleka jen synonymem pro stavbu individuální obytné dodávky. Dnes úspěšně vyrábí a nabízí již několik základních sériově vyráběných obytných vestaveb na podvozcích Fiat Ducato, Peugeot Boxer a MB Sprinter. Precizním a detailním zpracováním jednotlivých částí obytné vestavby a zejména svým jedinečným „rukopisem“ přesvědčuje stále více svých zákazníků nejen v Česku, ale i v zahraničí o kvalitách svých produktů.

Na co chceme půjčit

  1. Rozvoj zásobovacích procesů
  2. Zvýšení soběstačnosti ve výrobě, jelikož subdodavatelská spolupráce nám již nevyhovuje a částečně nás i zdržuje

Jaké jistoty nabízíme

Spolupráci s platformou finGOOD jsme započali před 3 roky, kdy jsme potřebovali zdroje k financování rozvoje společnosti a zejména na vývoj nových modelových řad obytných vozidel. Investice výše téměř 4 mil. Kč a bylo potřeba je průběžně financovat. Výsledkem našeho úsilí je zbrusu nový obytný vůz na podvozku Fiat Ducato City Line, který jsme poprvé oficiálně představili na letošním jarním veletrhu karavanů v Praze Letňanech. Další významnou inovací je pořízení několika nových technologií a investice do nového obráběcího CNC centra. Dále pak investice do lisovny pro tváření ohýbaných dílců pro stavbu nábytku ve vozidlech značky KRS. Dalším významným milníkem je kompletní zařízení autočalounické dílny, kde dnes zaměstnáváme již tři stálé zaměstnance a jednoho brigádníka. Ještě před dvěma roky jsme tuto výrobu řešili subdodavatelsky, avšak bez těchto investic bychom nemohli nikdy stačit rychlému tempu konkurence. Dnes si bez ostychu dovolím tvrdit, že jsme v mnoha směrech na stejné nebo dokonce lepší úrovni zpracování než mnohé konkurenční zahraniční značky v oboru. Aktuální požadovanou částku chceme použít na další rozvoj zejména v zásobování a soběstačnosti ve výrobě, jelikož subdodavatelská spolupráce nám nevyhovuje a dnes již nás částečně i zdržuje.