M&M Skubida Trade s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 855 000 Kč / 2 500 000 Kč
Zainvestováno 1 855 000 Kč / 2 500 000 Kč
Podílí se 67 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Příkrá 396/13 72528 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti M&M Skubida Trade s.r.o.

Příběh

Jak někteří investoři rádi zmiňují: jíst a pít nikdy nevyjde z módy. A právě spojení byznysu, potravinářství a rodinného podnikání v sobě kombinuje tato investiční příležitost do společnosti M&M Skubida Trade s.r.o.! Společnost v minulém roce navázala strategické partnerství s Devro s.r.o., což je největší tuzemský výrobce střívek pro potravinářský průmysl. M&M Skubida Trade se stala jediným dodavatelem výrobků Devro s.r.o. pro ČR, a to na dobu 5 let! Toto partnerství se již v roce 2019 podepsalo na růstu všech důležitých ekonomických ukazatelů a rozhodně bude mít pozitivní vliv i v blízkých letech.

Na co chceme půjčit

Jedná se o provozní financování, které společnost využije z větší části pro navýšení skladových zásob. Díky tomu dokáže M&M Skubida Trade s.r.o. zrychlit dodávky partnerům a budou schopni pružněji reagovat na poptávku. Zároveň plánují část peněz vložit do zlepšení logistických procesů, aby podpořili výše zmíněné.

Jaké jistoty nabízíme

M&M Skubida Trade se stala jediným dodavatelem výrobků Devro s.r.o. pro ČR, a to na dobu 5 let, což se také podepsalo na růstu všech ekonomických ukazatelů. Investice je třešničkou pro investory, kteří jsou silně orientovaní na tvrdá data - posuďte sami: růst obratu i EBITDA, nárůst zisku, stabilní odvětví a téměř 15 let historie!