TYMBE, a.s.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 220 000 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 1 220 000 Kč / 2 000 000 Kč Podílí se 56 investorů

Základní informace

  • Podolská 2731/33 62800 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti TYMBE, a.s.

Příběh

TYMBE, a.s. je relativně mladá a dravá firma, v jejímž čele stojí pánové Martin Plašil, CEO a Michal Harásek, CBDO. A právě oni se rozhodli rozvířit vody českého agenturního byznysu a dokázat, že to jde dělat moderně, flexibilně a online! Podívejte se na rozhovor se zakladateli, kde vysvětlují mimo jiné i to, jak se jim během současné krize podařilo posílit svou pozici a akcelerovat byznys.

Díky jejich netradičnímu přístupu získávají nové klíčové klienty (mezi nimi např. TESCO) a byznys soustavně roste. HR je pro firmy velké téma a také výrazná nákladová položka - proto se firmy snaží přenést odpovědnost za nábor pracovníků na agentury, které však i dnes pracují často neefektivně a strnule.

V čem je Tymbe unikátní?

Vše probíhá elektronicky a s maximálním důrazem na zjednodušení celého procesu pro zaměstnavatele i pro brigádníky. Zaregistrovaní pracovníci si určují vlastní cenu na pracovním trhu a konkurují tak ostatním zájemcům. Zároveň jsou za svou práci odměněni nejen penězi, ale i kredity a právě výše získaných kreditů se může lišit u každé nabídky (vyšší odměna v méně populárním pracovním čase jako je pátek odpoledne či večer a podobně). Kredity lze následně zpeněžit nebo využít na zvýhodněné služby pod hlavičkou Tymbe, jejichž nabídka se nadále rozšiřuje. Tymbe buduje loajalitu pracovníků mimo jiné i tím, že finanční odměnu vyplácí následující pracovní den.

Pro firmy je Tymbe zajímavým a plnohodnotným partnerem v oblasti HR hlavně díky snížení byrokracie, možností vyřídit vše elektronicky a důrazem na vysokou kvalitu pracovníků. Tymbe zkrátka není jen další agentura, ale ze všech sil se pro firmy snaží být partnerem a pomocníkem.

Tymbe svůj koncept vysvětluje jednoduše i v tomto videu

Na co chceme půjčit

Tymbe rapidně roste počet pracovníků, které vyplácí denně. Avšak partnerským firmám fakturuje 1x měsíčně, a to se splatností 14-30 dní. Při současném rychlém růstu byznysu tak potřebuje Tymbe vykrýt toto období, aby nebylo potřeba brzdit nárůst množství nových pracovníků.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem majitelů a notářským zápisem s přímou vykonatelnosti