Car Service Partner s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 070 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 2 070 000 Kč / 3 000 000 Kč Podílí se 69 investorů

Základní informace

  • Na poříčí 1071/17 11000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Car Service Partner s.r.o.

Příběh

Do společnosti Car Service Partner s.r.o. měli investoři na finGOODu možnost investovat poprvé již v roce 2018, kdy společnost získala rekordních 9,3 mil. Kč. Nutno podotknout, že kdo již tenkrát do Car Service Partner investoval, získává dodnes měsíční splátky s přesností švýcarských hodinek včetně solidního zúročení.

Car Service Partner rozvíjí i nadále pod značkou Cash4Car svoje služby a nyní by pro rychlejší akceleraci svého byznysu rádi využili čerstvého kapitálu. Pojďme si proto představit aktuální podobu této prosperující společnosti.

Byznys Cash4Car stojí na několika klíčových pilířích: nákup a prodej nových luxusních a sportovních vozů, financování vozidel formou firemního zpětného leasingu osobních vozů a dále pak zástavy vozidel, kde od roku 2015 obsloužila společnost již 15 tisíc zákazníků a i přesto, že koronavirová opatření se jejího byznysu samozřejmě také dotkla, tak má výborně našlápnuto k dalšímu růstu. Naopak v poslední době se právě byznysu se zástavami skvěle daří. Proč tomu tak je? Jednoduše proto, že nabízí zajímavý finanční produkt s rychlým vyřízením a profesionální a proklientský přístup s kompletním zajištěním služeb, které klienti mohou vyřídit na 15ti pobočkách v ČR a na 2 na Slovensku.

A proč by tato investiční příležitost neměla uniknout pozornosti investorů? Solidní ziskovost, spolehlivé splácení předchozího úvěru a nízká zadluženost společnosti jsou klíčovými faktory! K tomu si přičtěte čitelný byznys model a nadstandardní zúročení ve výši 8 % p.a.! Cash4Car navíc deklaruje, že mnoha jejich klientům pomohli ve svízelné životní situaci a ti se k nim v případě potřeby rádi vrací. Díky profesionálnímu přístupu ze strany Cash4Car nemají potřebu vyhledávat konkurenční produkt, což je také solidní vizitka.

V posledních měsících se management Cash4Car maximálně věnoval optimalizaci a vyladění klíčových provozních a smluvních aspektů všech svých aktivit. S ohledem na to upravil jednak smluvní dokumentaci, aby byly zájmy společnosti ještě lépe chráněny a dále zefektivnil a zintenzivnil vymáhací proces, který je aktuálně nastavený tak, aby byly případné komplikace se splácením ze strany klientů dořešeny nejpozději do 30ti dní po splatnosti. To je v porovnání s bankovními nebo jinými finančními službami v ČR i na Slovensku bezkonkurenčně nejrychlejší proces.

Na co chceme půjčit

Financování výkupu aut a zpětných leasingů je finančně náročný business. Aby společnost mohla i nadále růst a profesionalizovat toto odvětví, potřebuje navýšit o další kapitál, který jí umožní plnit business plány.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn korporátní směnkou s avalem společníka