IQ Industrial Solutions s.r.o.

Výnos
11 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 295 000 Kč / 1 000 000 Kč
Zainvestováno 1 295 000 Kč / 1 000 000 Kč
Podílí se 35 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Hluboká 1234/2a 73535 Horní Suchá

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti IQ Industrial Solutions s.r.o.

Příběh

Společnost IQ Industrial Solutions s.r.o. (dále jen IQIS) se specializuje na zakázkovou i sériovou výrobu širokého spektra svařovaných a šroubovaných ocelových konstrukcí a výrobků z kovů.

IQIS má pod palcem nejen samotnou výrobu, ale i navázané služby, takže svým klientům dokáže zajistit servis od A do Z:

Vlastní zkušený tým projektantů je připraven navrhnout a optimalizovat projekt podle požadavků zákazníka s využitím moderních a profesionálních 3D softwarů. Po samotné výrobě zajišťuje pro zákazníky i samotnou montáž prostřednictvím vlastních montážních týmu, což společnosti zajišťuje vysokou flexibilitu. A nad to, pro své klienty zajistí i dopravu vyrobené konstrukce prostřednictvím vlastních vozidel nebo s pomocí smluvních přepravců.

O tom, že tento mix výroby a komplexních služeb funguje svědčí nejen více než 5 letá historie společnosti, ale hlavně výborné klientské reference. Neváhejte se podívat i na web společnosti na realizované projekty.

V poslední době se investoři nejčastěji zajímají o vliv tzv. covid krize na byznys investovaných společností a zde je potřeba zmínit, že pro IQIS bylo nedávné období převážně pozitivní. Díky tomu, že 2 přímí konkurenti ze stejného okresu ukončili v nedávné době svou činnost, převzal IQIS i některé jejich zakázky. A i kdyby k tomu nedošlo, zakázky tohoto typu jsou plánované dlouho dopředu, takže ani relativně krátkodobé restrikce neměly na byznys společnosti zásadní vliv. Navíc, společnost zatím nemusela přistoupit ani k propouštění či snižování platů!

A poptávka po čerstvém investičním kapitálu pramení právě z nutnosti ufinancovat nejen nově získané zakázky, které by byla škoda nechat si protéct mezi prsty, ale také dlouhodobější a dříve podepsané zakázky.

Na co chceme půjčit

Cílovou částku IQIS využije pro financování nákupu materiálu pro stavbu nového univerzitního kampusu v Ostravě, na kterém se přímo podílí. Zjednodušeně řečeno, materiál a stavbu je potřeba proplatit ihned, ale splatnost je u této (pro IQIS průlomové) zakázky až několik měsíců. I to je důvod, proč společnost žádá o úvěr pouze na 12 měsíců a zároveň příležitost pro investory, kteří mohou touto investicí velmi nadstandardně zhodnotit kapitál.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr bude zajištěn firemní směnkou s avalem majitelů a notářským zápisem