Crane Rental s.r.o.

Výnos
7 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 131 000 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 1 131 000 Kč / 2 000 000 Kč
Podílí se 63 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Kurzova 2222/16 15500 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Crane Rental s.r.o.

Příběh

Že je vám spol. Crane Rental povědomá? Ovšem! Do společnosti, jejíž byznys je řízen reálnou tržní poptávkou a ekonomickými výsledky, jste měli možnost investovat začátkem září. Mezi investory měl Crane Rental úspěch, pojďme se tedy nejprve ohlédnout za fungováním této flexibilní půjčovny jeřábů v posledních měsících.

Investiční doporučení vycházející z ekonomické a byznysové analýzy přiřklo společnosti Crane Rental možnost čerpat úvěr až 4,5 mil. Kč, které jsme rozdělili do dvou tranší kvůli maximální možné ochraně kapitálu našich investorů. První tranše ve výši 2 mil. Kč byla zafinancována před uplynutím lhůty a pro silný zájem investorů byla navýšena o 20 %. Celkově tak společnost získala 2,4 mil. Kč, které využila pro nákup nových jeřábů, které se staly součástí zajištění poskytnutého úvěru.

Pro novou techniku měli v Crane Rentalu již předem nasmlouvané zakázky, a proto ihned po zakoupení byly jeřáby pronajaty a vydělávají nejen na sebe, ale i našim investorům.

Vzhledem k rostoucí poptávce se společnost rozhodla prostřednictvím naší crowdfundingové platformy financovat nákup dalších dvou jeřábů a vy tak máte možnost investovat do 2. tranše. Připomeňme si, že díky solidnímu odhadu poptávky, výborným znalostem trhu a dlouhým čekacím lhůtám u konkurence udeřila společnost hřebíček na hlavičku a podařilo se jí velice rychle vytížit všechny jeřáby, které jsou nyní pronajaté v průměru 10 měsíců v roce. Právě tohle jsou výhody investování do společnosti, jejíž poptávku příliš neovlivňují aktuální koronavirová opatření - projekty jsou totiž plánovány dlouho dopředu.

Pokud jste první tranši nestihli nebo jste si prvotní investicí ověřili a potvrdili, že společnost doručuje, co slíbila, určitě zvažte investici i do 2. tranše tohoto úvěru, který bude opět zajištěn nově nakoupenou technikou. Více podrobností o zajištění naleznete v analýze a teaseru (pro přihlášené).

Na co chceme půjčit

Společnost chce poskytnutý úvěr využít k nákupu dalších dvou jeřábů.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn avalovanou směnkou a zástavou dvou jeřábů v hodnotě převyšující 2 mil. Kč