M&M Skubida Trade s.r.o.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 5 062 000 Kč / 5 000 000 Kč
Zainvestováno 5 062 000 Kč / 5 000 000 Kč
Podílí se 123 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Příkrá 396/13 72528 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti M&M Skubida Trade s.r.o.

Příběh

Společnost M&M Skubida Trade (dále i MMST) má na dosah zásadní expanzi a možnost získat dalších cca 40 % trhu, na kterém v rámci ČR působí. To vše díky strategickému partnerství s hlavním dodavatelem, který se rozhodl díky osvědčené a bezproblémové spolupráci povýšit MMST na hlavního distributora svých výrobků. Ale nepředbíhejme a pojďme se podívat na byznys společnosti detailněji.

Člověk míní, trh mění a společnost M&M Skubida Trade je toho důkazem. Pan Skubida, jediný majitel a jednatel společnosti, ji totiž založil již v roce 2006 za účelem obchodování se stavebními materiály.

Avšak po více než 15 letech je MMST je silným hráčem v potravinářstí a její hlavní činností je výroba a prodej umělých střev jedlých i nejedlých, koření, aditiv či distribuce potravinářských fólií.
Nutno podotknout, že tento mezioborový obrat se velmi vyplatil. V roce 2018 byly tržby společnosti 33,5 mil. korun, v roce 2019 raketově vzrostly o více než 100 % na 69,5 mil. Kč.

A v roce 2020 - krizi a nestabilní tržní situaci navzdory - se společnosti podařilo tento obrat udržet a přitom zdvojnásobit ziskovost!

Pokud s námi investujete aspoň rok nebo více, jistě vám společnost M&M Skubida Trade není neznámá. Již v minulosti prostřednictvím naší platformy získala 2 úvěry a investorům se odměnila příkladnou platební morálkou a bezproblémové splácení nepřerušila ani v roce 2020, kdy na to měla zákonný nárok.

Na co chceme půjčit

Tentokrát společnost poptává financování na zásadní navýšení skladových zásob, díky čemuž dokáže flexibilně uspokojit poptávku od nových klientů, které v rámci expanze převezme. Pro tento účel využije úvěr s balonovou splátkou na konci a investorům se odmění prémiovým zúročením 9 % během následujících 12 měsíců! Spočítejte si výnos z této investice >>

Jaké jistoty nabízíme

Za poptávaný úvěr ve výši 5 mil. Kč společnost nabízí zajištění zástavou nemovitostí v celkové hodnotě 7,4 mil. Kč a navíc i směnkou s avalem majitele.