KOVOMONT Lindovský s.r.o.

Výnos
7.7 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 255 000 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 2 255 000 Kč / 2 000 000 Kč
Podílí se 107 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • 241/ 74768 Kyjovice

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti KOVOMONT Lindovský s.r.o.

Příběh

Investovat do rodinných výrobních firem s dlouholetou historií je něco, co dlouhodobě naše investory velmi láká. Když se taková investiční příležitost spojí s nadstandardním ročním zhodnocením 7,7 % a silným zajištěním, není moc důvodů váhat.

Přesně takovou investiční příležitost vám dnes nabízí spol. KOVOMONT Lindovský s.r.o. Hlava rodiny pan Ivan Lindovský začal v oboru zpracování ocelového a nerezového materiálu působit již v roce 1996 jako fyzická osoba.

Společnost KOVOMONT Lindovský s.r.o. založil o 10 let později v roce 2006 spolu se synem Ondřejem Lindovským a dnes zaměstnávají několik desítek zaměstnanců a dlouhodobě dosahují obratu v rozmezí 40 - 50 mil. Kč.

Díky úzké specializaci se rodinné duo zaměřuje hlavně na dosažení co nejvyšší efektivity práce. Rozsáhlý sortiment výrobků nyní dokážou doplnit o finální povrchovou úpravu tryskáním, práškovým lakováním a galvanickým, nebo žárovým zinkováním. Jejím nosným programem je výroba třídičů pro zahraničního obchodního partnera a dále pak zakázková činnost v oboru kovovýroby a zámečnictví s individuálním přístupem ke každému odběrateli.

Společnost se rozhodla využít formu úvěru s balonovou splátkou na konci, která je je pro investory lukrativnější než anuitní splácení.

Spočítejte si výnos z této investice >>

Na co chceme půjčit

Společnost využije finanční prostředky na nákup materiálu a dalších zásob pro větší získané zakázky a dosáhne tak úspory z objemu.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem majitele a zástavou nemovitosti.