Slezskomoravská developerská s.r.o. VIP

Výnos
7.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 300 000 Kč / 3 500 000 Kč
Zainvestováno 3 300 000 Kč / 3 500 000 Kč
Podílí se 72 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Příkrá 396/13 72528 Ostrava

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Slezskomoravská developerská s.r.o. VIP

Příběh

Privátní nabídka

V průběhu této investiční příležitosti se podařilo jednateli spol. Slezskomoravská developerská získat příslib financování 2. etapy u bankovního subjektu. Zároveň byl osloven potenciálními kupci, kteří mají zájem o odkup části pozemků, které jsou předmětem této investice.

Tato investiční příležitost je limitovaná na 3,5 mil. Kč a končí 25. března v 15:00

U investic do developerských projektů jsme zvyklí, že jde o přehledný a jednoduše uchopitelný projekt a jinak tomu není ani v tomto případě.

Společnost Slezskomoravská developerská s.r.o. je vlastníkem více než 30 000 m2 pozemků, na kterých se chystá vybudovat úchvatné moderní řadové i rodinné domy.

Pozemky spadají do katastrálního území Horní Lutyně v obci Orlová, což je výborná lokalita pro všechny, kteří preferují klidné bydlení v krátké dojezdové vzdálenosti k Ostravě i ke Karviné.

V této žádané lokalitě je však na trhu silný nedostatek moderních a zároveň dostupných rezidenčních nemovitostí, takže podnikatelský záměr Slezskomoravské developerské je tak říkajíc ve správný čas a na správném místě.

Pojďme se podívat na jednotlivé fáze tohoto projektu. Společnost Slezskomoravská developerská využije část kapitálu k refinancování úvěru, který využila k nákupu zmíněných pozemků. Následně pozemky zhodnotí díky rozparcelování a zasíťování. V rámci toho vyřeší i příjezdové komunikace na jednotlivé parcely a zajistí potřebná stavební povolení.

Už první fáze je velmi profitabilní. Dle odhadu znalce, který jsme v rámci analýzy dostali k dispozici, dojde ke zhodnocení pozemků z aktuálních 18,5 mil. na přibližně 39 mil. korun. A to ještě v průběhu roku 2021.

Část takto zhodnocených pozemků společnost rozprodá se ziskem individuálním zájemcům. S čerstvým kapitálem získaným z prodeje přikročí k další fázi, kterou je výstavba přibližně 14 řadových a 25 rodinných domů. na zbývajících parcelách.

Hotové domy budou následně v jednotlivých etapách rozprodány a společnost tak realizuje další zisk.

Podtrženo, sečteno, do karet tomuto záměru hraje několik aspektů: neutuchající poptávka po moderním a klidném bydlení, nedostatek nemovitostí s dobrou dostupností velkých měst a samozřejmě i výhodně koupený pozemek, který bude velmi rychle zhodnocen.

Pomyslnou třešničkou na dortu je plné zajištění nemovitostí a velmi solidní zhodnocení úvěru s balonovou splátkou na konci. Ten je v poslední době mezi našimi investory velmi oblíben.

Spočítejte si, kolik získáte ze své investice >>

Na co chceme půjčit

Refinancování nákupu a zhodnocení pozemku, výstavba moderních řadových a rodinných domů ve výborné lokalitě.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem majitele a zástavou nemovitým majetkem.