RYBKA BUILDING, a.s.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 9 968 000 Kč / 9 000 000 Kč
Zainvestováno 9 968 000 Kč / 9 000 000 Kč Podílí se 249 investorů

Základní informace

  • Kostelní 733/2b 74721 Kravaře

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti RYBKA BUILDING, a.s.

Příběh

S radostí vám představujeme první kontinuální investiční příležitost na platformě finGOOD! Přečtěte si o kontinuálním investování.

Hledali jsme pro vás spolehlivého partnera, který by investorům nabídl dostatečně zajímavý, stabilní, dlouhodobý a zajištěný projekt, do kterého by investoři mohli investovat kontinuálně a opakovaně.

A podařilo se! Developerský projekt výstavby Rezidence Tabulky splňuje veškeré výše uvedené požadavky a věříme, že tak uděláme radost těm investorům, kteří hledají pohodlnou a bezpečnou cestu k dlouhodobému investování.

O projektu rezidence Tabulky
V rámci výstavby Rezidence Tabulky vzniknou dva moderní, zděné a elegantně propojené bytové domy. Důraz u tohoto projektu je kladen na jemné tóny a čistotu provedení stavby.

Rezidence Tabulky nabídne 59 bytů s dispozicemi od 1+KK do 3+KK. Téměř všechny byty mají balkony či terasy, přízemní byty mají dokonce vlastní uzavřené zahrady.
Všechny byty nabídnou svým novým majitelům kvalitní a příjemné bydlení ve skvělém standardu.

V okolí se nachází dostatek zeleně, která nové rezidenty láká k procházkám i sportovním aktivitám.

Velmi vítanými benefity Rezidence Tabulky jsou mimo jiné výborná dostupnost bývalého okresního města Rychnov nad Kněžnou (7 km), krajského města Hradec Králové (29 km), výborná dostupnost vlakových a autobusových linek (vč. cyklobusů a skibusů mířících do nedalekých Orlických hor).
Hlavní autobusové stanoviště je na Palackém náměstí (centrum), železniční stanice je od centra přibližně 5 minut volnou chůzí, je možné využít i MHD.

Zájem o byty mezi kupci zvyšuje i výborná dostupnost závodu Škody Auto v Kvasinách (cca 15 min. jízdy).


Kdo za projektem stojí?
Projekt výstavby rezidenčního bydlení Tabulky je jednou z ambiciózních a velmi zajímavých aktivit holdingu pana Davida Rybky, přesněji společnosti Rybka Building a.s.!

Zní vám to povědomě? Není divu, projekty pana Davida Rybky jsme našim investorům představili již dvakrát a v obou případech se setkaly s velkým úspěchem.

Podnikatelské aktivity rodiny Rybkových v oblasti stavebnictví sahají hluboko do začátku 90. let, kdy se do něj zodpovědně a pečlivě pustil pan Norbert Rybka, otec současného majitele a jednatele společnosti Davida Rybky.
Společnosti pana Rybky působící v oblasti stavebnictví a realit vygenerovaly v roce 2020 souhrnné tržby ve výši 85 milionů korun.

O současných aktivitách, vývoji trhu a dalších zajímavých tématech se pan Rybka rozpovídal ve starším rozhovoru, který najdete na našem blogu.
O aktuální investiční příležitosti do Rezidence Tabulky, která bude rozdělena do 7 tranší o celkovém objemu 50 mil. Kč se rozpovídal ve videorozhovoru

Výhody kontinuální investice:
✅ Investujete do prověřeného projektu se silným zajištěním
✅ Investujete opakovaně a dlouhodobě
✅ Nadstandardní zhodnocení a parametry investice.
✅ Každá další tranše úvěru zhodnotí nemovitost, a tedy i zajištění vaší investice!
✅ Velmi rychlá návratnost investice (6-12 měsíců dle tranše)

Přečtěte si více o kontinuálním investování na finGOODu


Fáze projektu
Projekt Rezidence Tabulky je již ve velice pokročilé fázi výstavby a má velmi pěkně zpracovanou prezentaci, kterou naleznete zde s veškerými podrobnostmi a vizualizacemi: www.RezidenceTabulky.cz

V současné době je již závazně zarezervováno/prodáno 35 bytů (tedy 60 %) a o byty je skutečně velký zájem. Předpokládá se, že naprostá většina bytů bude rozprodána ještě před dokončením projektu, které je plánováno na konec roku 2021.

Jednotlivé investiční tranše získané prostřednictvím platformy finGOOD přispějí k dalšímu zhodnocení projektu, a tedy i ke zvýšení hodnoty nemovitostí, které slouží jako zajištění poskytnutého úvěru.

Významnou výhodou pro investory je také velmi rychlá návratnost investice v rozmezí 6 - 12  měsíců (dle tranše).

Více o kontinuálním investování na finGOODu

Na co chceme půjčit

Získané finanční prostředky budou použity na dokončení rezidenčního projektu Tabulky.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn firemní směnkou s avalem majitele, zástavou nemovitosti a notářským zápisem k přímé vykonatelnosti pohledávky a uznání dluhu.