Crane Rental s.r.o.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
21 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 057 000 Kč / 2 500 000 Kč
Zainvestováno 3 057 000 Kč / 2 500 000 Kč
Podílí se 98 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Kurzova 2222/16 15500 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Crane Rental s.r.o.

Příběh

“Známá firma” dalo by se říci v případě spol. Crane Rental (CR). A to v tom nejlepším slova smyslu!
Investoři na platformě finGOOD úspěšně zafinancovali již 3 předchozí tranše, byznys společnosti neustále roste a Crane Rental splácí své závazky jak pověstné švýcarské hodinky.

A ani tentokrát nečekejte žádnou byznysovou otočku nebo vstup do neprobádaných vod. Crane Rental se zkrátka řídí pravidlem “neopravuj, co funguje” a soustředí se na to, co v doslovném překladu prozrazuje název společnosti: půjčuje jeřáby.

Připomeňme si, že za finance získané od investorů prostřednictvím platformy finGOODu pořídila společnost postupně již 6 jeřábů, pro které měla okamžitě zajištěný odbyt ve formě dlouhodobého pronájmu ze strany stavebních společností.

Z prostředků získaných ve 4. tranši CR profinancuje jeřáb, který byl pořízen ze soukromých zdrojů spolumajitele společnosti. A rovnou bude zakoupen další, v pořadí již 8. jeřáb.
A stejně jako v minulosti platí, že oba stroje se rovnou pustí do práce a poputují k zákazníkům do dlouhodobého pronájmu.

Pokud máme mezi investory odborníky na jeřáby, pak vězte, že se jedná o stroje Terex CTT91 a Raimondi MR 125, které opět poslouží jako plné zajištění poskytnutého financování.

Velkou přidanou hodnotu u CR vnímáme v tom, že byznys společnosti je tažen reálnou tržní poptávkou. Ze své podstaty jsou jeřáby využívány u projektů větších rozměrů, což je specifický obor, ve kterém nedochází k výraznějším výkyvům poptávky po zapůjčované technice.
Stavební projekty jsou plánovány dlouho dopředu, což umožňuje CR dobře plánovat nákupy strojů, jejich pronájmy a v době dnešní stavební horečky zaručuje i solidní cash flow.


Rozhodně nevynechejte velmi zajímavý a informacemi nabitý videorozhovor se spolumajitelem společnosti panem Petrem Halvou na našem blogu >>

Ekonomické výsledky společnosti za první pololetí 2021 předčily očekávání a veškeré detaily se opět dočtete v přiložených dokumentech (pro přihlášené). Nadstandardní zúročení 9 % p.a. však reflektuje aktuální míru angažovanosti investorů platformy finGOOD (ve 3 předchozích tranších).

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr bude zajištěn firemní směnkou, notářským zápisem k přímé vykonatelnosti a zástavou movitého majetku.