RESORT Kozomín s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
18 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 6 487 000 Kč / 6 000 000 Kč
Zainvestováno 6 487 000 Kč / 6 000 000 Kč
Podílí se 269 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Úžická 32/ 25070 Odolena Voda

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti RESORT Kozomín s.r.o.

Příběh

✔︎ Dosaženo cílové částky.
✔︎ Díky dostatečnému zajištění a výborné ekonomice společnosti, se nám podařilo s jejím vedením vyjednat navýšení o 500 tisíc Kč.
✔︎ Nová cílová částka 6,5 milionu Kč

“Zvažujeme investici pouze do takových projektů, které dávají smysl nejen po ekonomické stránce, ale které jsou i něčím zajímavé, inovativní, udržitelné…” prozrazuje na úvod zástupce společnosti pan David Vágner.
Příkladem budiž vyhledávání zchátralých, nevyužívaných či jinak zanedbaných nemovitostí, kterým se následnou rekonstrukcí daří vdechnout novou duši. To vše s ohledem na ekologický přístup a nižším dopadem na životní prostředí, než by tomu bylo při výstavbě na zelené louce.

Stejně tak je tomu i v případě projektu, k jehož realizaci vznikla účelová společnost RESORT Kozomín s.r.o. Ta prostřednictvím zdrojů poskytnutých od mateřské společnosti pořídila v roce 2020 nemovitost nacházející se severně od Prahy, v obci Kozomín na čísle popisném 4.

Nemovitost prochází postupně vkusnou rekonstrukcí a ze 3 bytových jednotek jsou dvě dlouhodobě pronajmuty (3+1 a 2+kk). Rekonstrukce poslední bytové jednotky probíhá právě nyní.
Součástí této nemovitosti jsou i dvě garáže, stodola a rozsáhlé pozemky, takže nemovitost v této středočeské vísce nabídne výborné vyžití nájemníkům i další možnost rozvoje projektu.

Na co chceme půjčit

Profinancování prostředků poskytnutých mateřskou společností za účelem uvolnění ekvity pro realizaci dalších investičních projektů.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem, notářským zápisem k přímé vykonatelnosti a zástavou nemovitostí.