RYBKA BUILDING, a.s.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
8 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 13 539 000 Kč / 10 000 000 Kč
Zainvestováno 13 539 000 Kč / 10 000 000 Kč Podílí se 252 investorů

Základní informace

  • Kostelní 733/2b 74721 Kravaře

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti RYBKA BUILDING, a.s.

Příběh

✅ Cílová částka dosažena - díky dostatečnému zajištění a po domluvě se zástupci společnosti možnost navýšení cílové částky na 13 mil. Kč.

S radostí vám představujeme pátou tranši naší kontinuální investice!

Přečtěte si o kontinuálním investování >>

Co se změnilo od poslední tranše?

✅ Na katastru nemovitostí se rozdělila stavba na jednotlivé bytové jednotky. Díky tomuto kroku došlo k výraznému navýšení hodnoty celé stavby a tím i k nárůstu zajištění.

✅ Zbývá posledních 5 bytových jednotek k prodeji

Díky skvělým parametrům a nebývalému zájmu investorů, zbývá do celkové cílové částky (50 milionů Kč) už jen 13 milionů Kč.  Pokud této částky dosáhneme v rámci probíhající tranše, tak historicky první kontinuální investice na finGOOD bude úspěšně naplněna.

O projektu rezidence Tabulky

V rámci výstavby Rezidence Tabulky vzniknou dva moderní, zděné a elegantně propojené bytové domy. Důraz u tohoto projektu je kladen na jemné tóny a čistotu provedení stavby.
Rezidence Tabulky nabídne 59 bytů s dispozicemi od 1+KK do 3+KK. Téměř všechny byty mají balkony či terasy, přízemní byty mají dokonce vlastní uzavřené zahrady.
Všechny byty nabídnou svým novým majitelům kvalitní a příjemné bydlení ve skvělém standardu.


V okolí se nachází dostatek zeleně, která nové rezidenty láká k procházkám i sportovním aktivitám.

Velmi vítanými benefity Rezidence Tabulky jsou mimo jiné výborná dostupnost bývalého okresního města Rychnov nad Kněžnou (7 km), krajského města Hradec Králové (29 km), výborná dostupnost vlakových a autobusových linek (vč. cyklobusů a skibusů mířících do nedalekých Orlických hor).
Hlavní autobusové stanoviště je na Palackém náměstí (centrum), železniční stanice je od centra přibližně 5 minut volnou chůzí, je možné využít i MHD.
Zájem o byty mezi kupci zvyšuje i výborná dostupnost závodu Škody Auto v Kvasinách (cca 15 min. jízdy).

Kdo za projektem stojí?
Projekt výstavby rezidenčního bydlení Tabulky je jednou z ambiciózních a velmi zajímavých aktivit holdingu pana Davida Rybky, přesněji společnosti Rybka Building a.s.!


Podnikatelské aktivity rodiny Rybkových v oblasti stavebnictví sahají hluboko do začátku 90. let, kdy se do něj zodpovědně a pečlivě pustil pan Norbert Rybka, otec současného majitele a jednatele společnosti Davida Rybky.
Společnosti pana Rybky působící v oblasti stavebnictví a realit vygenerovaly v roce 2020 souhrnné tržby ve výši 85 milionů korun.
O současných aktivitách, vývoji trhu a dalších zajímavých tématech se pan Rybka rozpovídal ve starším rozhovoru, který najdete na našem blogu.

O aktuální investiční příležitosti do Rezidence Tabulky, která bude rozdělena do 7 tranší o celkovém objemu 50 mil. Kč se rozpovídal ve videorozhovoru.

Výhody kontinuální investice:
✅ Investujete do prověřeného projektu se silným zajištěním
✅ Investujete opakovaně a dlouhodobě
✅ Nadstandardní zhodnocení a parametry investice.
✅ Každá další tranše úvěru zhodnotí nemovitost, a tedy i zajištění vaší investice!
✅ Velmi rychlá návratnost investice (6-12 měsíců dle tranše)

Fáze projektu

Projekt Rezidence Tabulky je již ve velice pokročilé fázi výstavby a má velmi pěkně zpracovanou prezentaci, kterou naleznete zde s veškerými podrobnostmi a vizualizacemi: www.rezidencetabulky.cz

V současné době je již závazně zarezervováno/prodáno 54 bytů a o byty je skutečně velký zájem. Předpokládá se, že naprostá většina bytů bude rozprodána ještě před dokončením projektu, které je plánováno na konec roku 2021.


Jednotlivé investiční tranše získané prostřednictvím platformy finGOOD přispějí k dalšímu zhodnocení projektu, a tedy i ke zvýšení hodnoty nemovitostí, které slouží jako zajištění poskytnutého úvěru.

Významnou výhodou pro investory je také velmi rychlá návratnost investice v rozmezí 6 - 12  měsíců (dle tranše).

Více o kontinuálním investování na finGODu

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem, notářským zápisem k přímé vykonatelnosti a zástavou nemovitého majetku.