ORFIN Industry, s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 402 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 3 402 000 Kč / 3 000 000 Kč Podílí se 189 investorů

Základní informace

  • Ostravská 768/25 73301 Karviná

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ORFIN Industry, s.r.o.

Příběh

Se společností ORFIN Industry s.r.o. se investoři platformy finGOOD poprvé setkali na sklonku roku 2019, kdy si přišla pro provozní úvěr. Jediný majitel a jednatel společnosti pan Luboš Orság získané prostředky využil k pořádnému nakopnutí prodejů kvalitního nářadí a vybavení pro kutily značky STALCO.
V té době době se totiž ORFIN Industry stal výhradním dodavatelem na českém trhu!

Dá se říci, že tato investiční příležitost splnila očekávání na obou stranách; investoři dostávají zhodnocené prostředky v pravidelných splátkách a bez jediného zpoždění a prodeje nářadí STALCO se během dvou let dostaly na velmi zajímavou úroveň a staly se tak důležitou součástí tržeb ORFIN Industry.

Tato společnost byla založena již v roce 1998 a hlavním předmětem podnikání byl obchod se stavebním materiálem jako jsou OSB desky, polystyren, spojovací materiál, sadrokarton a podobně.
Avšak v nejlepším slova smyslu se říká: co Čech, to kutil! A právě k těmto zákazníkům se společnost dostala díky silnému partnerství se značkou STALCO.

Z ekonomických výsledků společnosti ORFIN Industry je patrné, že se jedná o stabilní byznys, takže určitě neváhejte mrknout na podrobnou analýzu a čísla v přiložených dokumentech (pro přihlášené investory). Jediné zaškobrtnutí v obratu a ziskovosti nastalo v prvním pololetí roku 2020, a to díky značné celkové nervozitě na trhu.
V roce 2021 (k 10. měsíci) se však vrátil rostoucí trend a velmi pravděpodobně se bude jednat o rekordní rok, co se týče tržeb z prodeje zboží.

Luboš Orság však cítí velkou příležitost ve vybudování nového vlajkového showroomu s kompletním sortimentem nářadí STALCO v Karviné. Mezi zákazníky panuje s nářadím spokojenost, a to jak se šíří sortimentu, tak s jeho kvalitou. A právě nový showroom nabídne ten nejlepší servis stávajícím i novým zákazníkům.
A právě do vybavení a zásobení nového showroomu poputují prostředky, které ORFIN Industry získá prostřednictvím platformy finGOOD. Výhodou také je, že zástupci spol. STALCO nabídlo výhodnější ceny zboží při platbě do konce roku 2021.

Vzhledem k lákavému zhodnocení ve výši 8 % p.a. po dobu 36 měsíců a velmi solidní platební morálce společnosti pana Orsága vše nasvědčuje tomu, že i napodruhé skončí partnerství ORFIN Industry a investorů platformy finGOOD výhrou na obou stranách!

Na co chceme půjčit

Vybavení a zásobení nového showroomu v Karviné.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn firemní směnkou s avalem a notářským zápisem s přímou vykonatelností a uznání dluhu.